Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Ceresit CT29 5kg Fasādes špaktele uz cementa bāzes

Preces kods: 041976

Kategorija: Ātri cietējošās un remontjavas

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 5900089629053, 5900089629558

4,10 €/gab.

Špaktele uz cementa bāzes minerālo pamatņu labošanai un izlīdzināšanai telpās un ārpus tām

Īpašības

  • Laba pielipšana pie minerālām pamatnēm
  • Armēta ar mikrošķiedrām
  • Tvaika caurlaidība un izturība pret laika apstākļu iedarbību
  • Pielietojumam telpās un ārpus tām
  • Ekoloģiski droša

Apraksts

Cementa-kaļķu un cementa-smilšu apmetumu, betona un ķieģeļu mūra labošanai un izlīdzināšanai uz sienām un griestiem iekštelpās un ārpus tām. Ceresit CT 29 lieto, lai aizpildītu dziļus dobumus un plaisas, zonas, kur atslāņojies apmetums, kā arī virsmu izlīdzināšanai vienā kārtā un apmetuma klāšanai ar maksimālo 20 mm slāņa biezumu vienā piegājienā. Ceresit CT 29 nedrīkst izmantot cementa vai betona pamatņu labošanā uz grīdām.

PIELIETOJUMS:

Ceresit CT 29 galvenokārt ir paredzēta ķieģeļu vai vieglbetona bloku sienu līdzināšanai. To var izmantot arī parastu cementa un kaļķa apmetuma slāņu labošanai uz ēku iekšējām vai ārējām virsmām, dziļu defektu piepildīšanai (piem., padziļinājumi, kas rodas instalācijas darbu gaitā) un apmetuma virsmu līdzināšanai. Pateicoties labajai mitrumizturībai, to var lietot arī telpās, kuras ir pastāvīgi mitras (vannas istabas, pagrabi). 

CT 29 īpašības ļauj uzklāt uz sienām un griestiem 1–10 mm biezu izlīdzinošu slāni, kas pilnībā pārklāj nelīdzenās un raupjās vietas uz betona, ķieģeļiem, cementa apmetuma, kā arī cementa -kaļķa apmetuma. Līdzinot atsevišķas vietas, pieļaujamais maksimālais slāņa biezums ir līdz 50 mm. Ieteicamais slāņa biezums vienā darba ciklā ir līdz 10 mm, un visu slāņu kopējais biezums līdz 50 mm. 

PAMATNES SAGATAVOŠANA:

CT 29 var izmantot uz stiprām, raupjām, sausām un iepriekšēji no adhēzijai traucējošām vielām (piem., eļļām, bituma, putekļiem) attīrītām pamatnēm: betona, apmetuma, ārsienu mūrējuma. Netīrās vietas, nenoturīgi slāņi, špakteles iesūkšanos traucējoši materiāli un krāsojumu slāņu atliekas iepriekš jānotīra. 

Pamatnes ar mazu un nevienmērīgu mitruma saturu iepriekš jāmitrina ar ūdeni. Pirms špaktelēšanas sākuma darba virsmas jāsamitrina, taču tām jābūt mitrām, nevis pārāk slapjām. 

Sausas un ļoti uzsūcošas pamatnes, īpaši gāzbetona vai silikāta bloku mūrus, iepriekš ieteicams pārgruntēt ar līdzekli CT 17 un pagaidīt, kamēr tas nožūst (aptuveni 2 stundas).

DARBA VEIKŠANA:

Iepakojuma saturs jāieber precīzi nomērītā daudzumā tīra, auksta ūdens un jāsamaisa, līdz rodas viendabīga masa bez kunkuļiem. Lielāku CT 29 daudzumu ir ērtāk sajaukt ar mikseri. Uzklājot mehāniski, lieto skrūvējamo sūkni vai ūdeni pašdozējošu automātisko maisītāju. Uz sagatavotās virsmas špakteles slānis jāuzklāj un pēc tam jāizlīdzina ar metāla rīvdēlli. Pēc materiāla sabiezēšanas to var izrīvēt ar filca vai putu polistirola rīvdēli. Pēc nelīdzenumu piepildīšanas un špakteles izžūšanas visa virsma jāizlīdzina ar parastas konsisteces javui. Izlīdzināto virsmu var pārklāt ar smalkgraudainu apdares špakteli, hidroizolācijas masu vai keramikas flīzēm, izmantojot flīžu līmi. CT 29 ir piemērots arī pamatnes sagatavošanas darbiem ETICS sistēmās.

TEHNISKIE DATI:

Sastāvdaļas: cementu maisījums ar minerālām pildvielām un modifikatoriem 

Bēršanas blīvums: aptuveni 1,35 kg/dm3 

Svaiga maisījuma blīvums: aptuveni 1,89 kg/dm3 

Vielu proporcijas sajaucot: 5,7 – 6,25 l ūdens uz 25 kg 

Lietojuma temperatūra: +5° līdz +25 °C 

Lietošanas laiks: līdz 2 stundām 

Spiedienizturības klase: (saskaņā ar EN 998-1:2010): ≥ 6, klase CS IV 

Kapilārā ūdens uzsūktspēja:( (saskaņā ar EN 998-1:2010): < 0,40 (W1) kg/(m2 ·min·0,5) 

Adhēzija (saskaņā ar EN 998-1:2010):  0,5 N/mm² – FP: A 

Tvaiku caurlaidības koeficents µ (saskaņā ar EN 998-1:2010): < 35 

Siltuma vadības koeficients λ10,dry (saskaņā ar EN 998-1:2010): 0,67 W/mK (tabulāra vērtība) 

Reakcija uz uguni ( EN 998-1:2010): klase A1 

Žūšanas / sacietēšanas laiks: apm. 6-8 mm diennaktī (+20 °C) 

Orientējošais materiāla patēriņš: apmetot: aptuveni 1,53 kg/m2 uz 1 mm biezu slāni piepildot padziļinājumus: aptuveni 1,53 kg/dm3 

UZGLABĀŠANA: Līdz 12 mēnešiem no izgatavošanas datuma, ja izstrādājums tiek glabāts uz paletēm sausos apstākļos veselos un nebojātos oriģinālajos iepakojumos. 

Svars 5.00 kg
Zīmols CERESIT