Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Ceresit CX20 5kg Montāžas un remonta java

Preces kods: 1500117

Kategorija: Ātri cietējošās un remontjavas

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 5900089217274

5,50 €/gab.

Materiāls precīzai elementu montāžai un defektu labošanai ar pagarinātu izstrādes laiku.

Īpašības 

  • Pagarināts izstrādes laiks (20 minūtes)
  • Augsta izturība pēc sacietēšanas
  • Betona elementu rekonstrukcija

Apraksts

Javai Ceresit CX 20 COMFORT ar pagarinātu iestrādes laiku (20 minūtes), tādēļ tā ir piemērota plašam pielietotāju lokam.

Ceresit CX 20 COMFORT paredzēta:

- elementu montāžai no metāla, plastmasas un līdzīgiem materiāliem, piemēram, enkuru, āķu, savienotāju, eņģu, elektriskās instalācijas elementu (kārbu un sadaļu), reliņu un stūru, instalāciju elementu (tehnoloģisko cauruļu pāreju, montāžas elementu un armatūru nostiprināšanai), tādās pamatnēs kā betons, mūris (ķieģeļu, betona bloku, šūnbetons u. tml.). Lielāku defektu vai smagu elementu montāžas gadījumā nepieciešama stabilizācija uz laiku, piemēram, izveidojot balstus. 

- defektu un plaisu, lielumā no 5 līdz 50 mm, aizpildīšanai mūrī, apmetumā (piemēram, instalācijas gropju aizpildīšanai), griestu un sienu elementos, grīdās un visādu veidu saliekamajos elementos. Lielākas iedobes jāaizpilda ar CX 20 COMFORT un tīru smilšu maisījumu attiecībā 1:1.

 - bojātu betona elementu rekonstrukcijai, apmetumam u. tml. kāpņu malās un sienu stūros. Ceresit CX 20 COMFORT java ir ūdensizturīga un izturīga pret salu, tādēļ to var izmantot iekštelpās un āra darbos, uz horizontālām un vertikālām virsmām. Produkts piemērots arī nelielu betona un apmetuma virsmu labošanai. Ceresit CX 20 COMFORT nerada metāla elementu hlorīda koroziju.

PAMATNES SAGATAVOŠANA:

Javu CX 20 COMFORT var pielietot uz monolītām nesošām un tīrām pamatnēm, kas attīrītas no vielām, kuras samazina adhēziju, tādām kā tauki, bitums un putekļi. Pamatnē jāizkaļ vai jāizurbj montāžas atveres, kas ir minimums par 5 mm lielākas nekā stiprināmo elementu izmēri. Lielāku caurumu gadījumā sprauga jāizkaļ tā saucamajā bezdelīgastes formā. Pirms materiāla uzklāšanas pamatne bagātīgi jāsamitrina ar ūdeni. Materiāls jāuzklāj uz mitras, bet ne slapjas pamatnes. Rekonstruējot bojātos elementus, vispirms ieteicams ieberzt javu pamatnē ar cietu otu un pēc tam uzklāt materiālu vienā tehnoloģiskā ciklā. 

DARBA VEIKŠANA:

Materiāls jāieber iepriekš nomērītā ūdens daudzumā un jāmaisa, līdz tiek iegūta viendabīga masa bez kunkuļiem. Java jāuzklāj ātri ar metāla rīvdēļa vai špakteles gludo pusi. Elementu montāžas gadījumā vispirms ar javu ir jāaizpilda atbilstoši sagatavota montāžas atvere, pēc tam tajā jāievieto vajadzīgais montāžas elements. Elementu nedrīkst pārbīdīt, montāžas elementa atrašanās vietu var koriģēt, tikai izņemot to ārā no javas. Smilšu piedeva neietekmē sacietēšanas laiku, bet samazina stiprinājuma izturību.

TEHNISKIE DATI:

Bāze: cementu, minerālo pildvielu un modifikatoru maisījums 

Uzbēršanas blīvums: apm. 1,41 kg/dm3 

CX 20 samaisīšanas ar ūdeni tilpuma proporcijas: 0,4 l ūdens uz 2 kg materiāla 1,0 l ūdens uz 5 kg materiāla 4,0 l ūdens uz 20 kg materiāla 

Izlietošanas laiks: aptuv. 20 min.

Kapilārā uzsūkšana, kg/m2 ·h0,5 saskaņā ar EN 13057:2004: ≤ 0,5 MPa 

Adhēzija pie betona saskaņā ar EN 1542:2000 ≥ 1,5 MPa 

CERESIT CX 20 apvalkā esoša tērauda (deformēti stieņi) adhēzija pie betona izciršanas laikā, saskaņā ar EN 15184:2006 ≥ 45MPa 

Hlorīda jonu saturs saskaņā ar EN 1015-17:2002+A1:2005 ≤ 0,05 % 

Aptuvenais izlietojums: aptuv. 1,6 kg/dm3 aizpildītā tilpuma 

Uzglabāšana: 12 mēnešus, skaitot no izgatavošanas datuma, uzglabājot izstrādājumu uz paletēm, sausos apstākļos un oriģinālos, nesabojātos iesaiņojumos. 

Svars 5.00 kg
Zīmols CERESIT