Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Penosil Easy Pro univ. silikona hermētiķis caurspīdīgs 310ml

Preces kods: 1092540

Kategorija: Silikoni

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 4743307101709

6,30 €/gab.
Pieejams veikalos:
Mūkusalas iela 93
Ata iela 5a
t/c Sāga

Ātrums, ar kādu uz dažādām virsmām notiek polimerizācija un veidojas salipšanas spēks, ļauj EasyPRO All Purpose silikona hermētiķim izturēt ūdens iedarbību jau divas stundas pēc uzklā- šanas. Lietus neietekmēs hermētiķa veiktspēju izturīguma, saķeres vai elastīguma ziņā.

EasyPRO All Purpose silikons ir neitrāls hermētiķis ar augstu fungicīdu līmeni. Atšķirībā no citiem hermētiķu veidiem to var lietot visās situācijās, kur var lietot gan neitrālus, gan uz acetoksi bāzes veidotus hermētiķus, tostarp sanitārijai, stiklošanai, fasādēm, hidroizolācijai un nodrošināšanai pret klimatisko iedarbību un daudzos citos pielietojumos.

EasyPRO All Purpose silikons pielips gandrīz pie jebkura celtniecībā lietojama materiāla, izņemot polietilēna un bitumena virsmām. Tam ir izcila saķere ar tādiem sensitīviem materiāliem kā akmens (marmors, granīts u.c.), spoguļi, keramikas fl īzes, alumīnijs, cinkotais tērauds un melnie metāli. Tā kā materiāli ir ļoti dažādi, mēs iesakām veikt iepriekšēju saderības pārbaudi.


  • Mitrumizturīgs pēc 2 stundām
  • Visi vienā
  • Visa veida virsmām
Svars 0.30 kg
Izmēri 6 x 6 x 25 cm
Zīmols PENOSIL