Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Ceresit ZS 25kg Līmjava putu polistirolam

Preces kods: 1003206

Kategorija: Līmēšanas un armēšanas javas, Līmēšanas un armēšanas javas

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 4743152000752

5,00 €/gab.
Līmēšanas java putu polistirolam 

Putu polistirola paneļu stiprināšanai, veicot ēku siltināšanu ar viegli–slapjo metodi.

ĪPAŠĪBAS:
  • laba adhēzija ar minerālām pamatnēm
  • ātra izturības rašanās
  • patēriņš: 5,0 kg/m²
  • iepakojums: 25 kg
  • uzglabāšanas laiks: 12 mēneši
PIELIETOJUMS:
Līmējošā java Ceresit ZS ir paredzēta putu polistirola paneļu līmēšanai ēkas ārējo sienu bezšuvju siltināšanas sistēmas (ETICS) ietvaros ar Ceresit Ceretherm Popular viegli–slapjo metodi. Tā ir vienlīdz piemērota jaunceļamos un termorenovācijai paredzētajos objektos. Paneļi, kas pielīmēti ar javu, papildus jānostiprina ar mehāniskajiem savienotājiem, t.i., ar atbilstošiem plastmasas spraišļiem. Armēta slāņa no stikla šķiedras sieta veidošanai uz putu polistirola paneļiem izmantot javu Ceresit ZU. 

PAMATNES SAGATAVOŠANA:
Java Ceresit ZS izceļas ar labu adhēziju pie nesošām, kompaktām un sausām pamatnēm, piem., mūru, apmetumu un betona virsmas, kas ir attīrītas no vielām, kuras samazina adhēziju (tādām kā tauki, bitums, putekļi u.c.). Jāpārbauda esošo apmetumu un krāsu klājumu adhēzija. „Aklais” apmetums jānokaļ. Zudumi un nelīdzenumi pamatnē jāpapildina un jāizlīdzina. Netīrumi, antiadhezīvo vielu paliekas, tvaika necaurlaidīgi krāsu slāņi un slāņi ar vāju noturību pie pamatnes jānoņem pilnībā, piem., ar ūdens spiedstrūklu. Vietas, kurās parādījušās sūnas un aļģes, jānotīra ar metāla sukām un jāpiesūcina ar pretsēnīšu preparātu Ceresit CT 99, lietojot to saskaņā ar tehnisko instrukciju. Esošie neapmestie mūri, stipri apmetumi un krāsu slāņi jāattīra no putekļiem, pēc tam jānomazgā ar ūdens strūklu un jāatstāj līdz pilnīgai izžūšanai. Stipri uzsūcošās pamatnes, piem., sienas no gāzbetona vai silikātblokiem, bagātīgi jānogruntē ar preparātu Ceresit CT 17 un jāatstāj līdz izžūšanai vismaz uz 2 stundām. Pirms putu polistirola paneļu līmēšanas jāpārbauda javas adhēzijas spēja pie sagatavotās pamatnes, pielīmējot pāris vietās 10 x 10 cm lielas putu polistirola plāksnītes un noraujot tās ar rokām pēc 4 - 7 dienām. Pamatnes nestspēja ir pietiekama tad, kad noplēsts tiek tikai putu polistirols.

DARBA VEIKŠANA:
Iepriekš nomērītā tīrā, aukstā ūdenī jāieber java Ceresit ZS un ar urbjmašīnai pievienotu lēnapgrieziena maisītāju jāsamaisa, līdz tiek iegūta viendabīga masa bez kunkuļiem. Gatavā java ar ķelli jāuzklāj pa paneļa perimetru 3 – 4 cm platu joslu veidā, kā arī pāris plakanu pikuču, aptuveni 8 cm diametrā, veidā. Panelis nekavējoties jāpieliek pie sienas un ar gara rīvdēļa piesitieniem jāpiespiež pie sienas. Pareizi uzklāta java pēc paneļa piespiešanas, noklāj min. 40% tā virsmas. Līdzenas un gludas pamatnes gadījumā java uz paneļa klājama ar zobveida rīvdēli (zobu lielums 10 – 12 mm). Paneļi stiprināmi cieši cits pie cita vienā plaknē, saglabājot šahveida vertikālo saduru izvietojumu. Pēc javas Ceresit ZS sasaistīšanās (aptuveni pēc 2 dienām) paneļi jānoslīpē ar smilšpapīru un jāuzsāk obligātā papildus stiprināšana ar mehāniskajiem savienotājiem. Minimālam savienotāju skaitam jābūt 4 gab./m2. Vislielākā slodze, ko izsauc vēja pūsma, notiek aptuv. 2 m platās paneļu joslās, kas ir novietoti gar ēkas sānu malām, tādēļ savienotāju skaits šajā vietā jāpalielina minimums līdz 8 gab./m². Ar svaigu javu nosmērētās vietas jānomazgā ar ūdeni, sacietējušas javas pārpalikumi jānotīra mehāniski.

PIEZĪME:
Darbi veicami sausos laika apstākļos, kad gaisa un pamatnes temperatūra ir no +5° līdz +25°C. Visi dati attiecas uz temperatūru +20°C un relatīvo gaisa mitrumu 60%. Pie citiem apstākļiem jāņem vērā materiāla ātrākā vai lēnāka ĪPAŠĪBAS PIELIETOJUMS PAMATNES SAGATAVOŠANA DARBA VEIKŠANA PIEZĪME CERESIT ZS TDS 06.16 Henkel Balti OÜ Sõbra 56 B, 51013 Tartu, Estonia Tel. (+372) 7305 800 sacietēšana. Birstošai javai piemīt kairinošas īpašības, bet tās sastāvā esošais cementa un kaļķu saturs pēc izstrādājuma sajaukšanas ar ūdeni izraisa sārmainu reakciju. Tādēļ jāsargā acis un āda. Nosmērējumi jānomazgā ar ūdeni. Gadījumā, ja ir notikusi materiāla saskare ar acīm, tās ir jāskalo ar lielu ūdens daudzumu un pēc tam jāmeklē ārsta palīdzība. 

TEHNISKIE DATI:
Bāze: cementa–kaļķu maisījums ar minerālām pildvielām un modifikatoriem 
Uzbēršanas blīvums: aptuv. 1,3 kg/dm3 
Sajaukšanas attiecības: 4,75 - 5,25 l ūdens uz 25 kg 
Lietošanas temperatūra: no +5° līdz +25°C 
Izlietošanas laiks: līdz 90 min. 
Adhēzija: pie betona: > 0,3 MPa pie putupolistirola: > 0,1 MPa (pārraušana putupolistirola slānī) 
UZGLABĀŠANA: Līdz 12 mēnešiem, skaitot no ražošanas datuma, uzglabājot izstrādājumu uz paletēm, sausos apstākļos un oriģinālos, nesabojātos iesaiņojumos. _______________________________________
Svars 25.00 kg
Zīmols CERESIT