Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Ceresit ZU 25kg Armējoša līmjava putu polistirolam

Preces kods: 1003207

Kategorija: Līmēšanas un armēšanas javas, Līmēšanas un armēšanas javas

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 4743152000776

6,10 €/gab.
Līmēšanas un armēšanas java putu polistirolam

Putu polistirola paneļu stiprināšanai un ar sietu armēta plāna slāņa veidošanai uz tām, veicot ēku siltināšanu ar viegli–slapjo metodi.

ĪPAŠĪBAS:
  • laba adhēzija ar minerālām pamatnēm
  • izturīga pret plaisāšanu un skrāpējumiem
  • elpojoša
  • patēriņš: 4,0 - 5,0 kg/m²
  • iepakojums: 25 kg
  • uzglabāšanas laiks: 12 mēneši
PIELIETOJUMS:
Java Ceresit ZU ir paredzēta ēku ārējo sienu siltināšanai ar viegli–slapjo metodi, izmantojot putu polistirola paneļus. Java ir ēku ārējo sienu kompozītās siltināšanas sistēmas (ETICS) Ceresit Ceretherm sastāvdaļa.Java Ceresit ZU ir piemērota putu polistirola paneļu stiprināšanai un armēta aizsargslāņa veidošanai, veicot jaunceļamo un termorenovācijai paredzēto objektu siltināšanu. 

PAMATNES SAGATAVOŠANA:
1. Putu polistirola paneļu stiprināšana 
Javai ir ļoti laba adhēzija pie tādām nesošām, monolītām un sausām pamatnēm kā sienu, apmetumu, mozaīku un betonu virsmas, kas ir attīrītas no taukiem, bituma, putekļiem un citām vielām, kuras samazina adhēziju. Pirms tālāku darbu uzsākšanas jāpārbauda esošo apmetumu un krāsu slāņu adhēzija. „Aklais” apmetums jānokaļ. Zudumi un nelīdzenumi pamatnē jāpapildina un jāizlīdzina. Netīrumi, antiadhezīvo vielu pārpalikumi, tvaiku necaurlaidīgie krāsu slāņi un slāņi ar zemu adhēzijas spēju no pamatnēm jānoņem pilnībā, piem., ar ūdens spiedstrūklu. Vietas, kurās parādījušās sūnas un aļģes, jānotīra ar metāla sukām un jāpiesūcina ar pretsēnīšu preparātu Ceresit CT 99, lietojot to saskaņā ar tehnisko instrukciju. Esošie neapmestie mūri, stipri apmetumi un krāsu slāņi jāattīra no putekļiem, pēc tam jānomazgā ar ūdens strūklu un jāatstāj līdz pilnīgai izžūšanai. Stipri uzsūcošās pamatnes, piem., sienas no gāzbetona vai silikātblokiem, bagātīgi jānogruntē ar preparātu Ceresit CT 17 un jāatstāj līdz izžūšanai vismaz uz 2 stundām. Ceresit ZU adhēzijas spēja pie sagatavotās pamatnes jāpārbauda, pielīmējot pāris vietās 10 x 10 cm lielas putu polistirola plātnes un noraujot tās ar rokām pēc 4 - 7 dienām. Pamatnes nestspēja ir pietiekama tad, kad noplēsts tiek tikai putu polistirols. Ja putu polistirols tiek noplēsts kopā ar javas slāni, tad papildus jāizmanto mehāniskie savienotāji. 
2. Ar sietu armēta slāņa izveidošana 
Pēc javas Ceresit ZU sasaistīšanās (aptuveni pēc 3 dienām), putu polistrola paneļi jānoslīpē ar smilšpapīru un papildus jāstiprina ar mehāniskajiem savienotājiem. Ja ilgāk nekā 2 nedēļu laikā putu polistirols nav pārklāts ar armējošo slāni, tad nepieciešams novērtēt tā kvalitāti. Paneļi ar nodzeltējušu un drūpošu virsmu obligāti jānoslīpē ar rupju smilšpapīru. 

DARBA VEIKŠANA:
Iepriekš nomērītā tīrā, aukstā ūdenī jāieber iesaiņojuma saturs un ar urbjmašīnai pievienotu lēnapgrieziena maisītāju jāsajauc, līdz tiek iegūta viendabīga masa bez kunkuļiem. 1. Putu polistirola plākšņu stiprināšana Gatavā java ar ķelli jāuzklāj pa paneļa perimetru, 3 – 4 cm platu joslu veidā, kā arī pāris plakanu pikuču, aptuveni 8 cm diametrā, veidā. Panelis nekavējoties jāpieliek pie sienas un ar gara rīvdēļa piesitieniem jāpiespiež pie sienas. Pareizi uzklāta java pēc paneļa piespiešanas noklāj min. 40% tā virsmas. Līdzenas un gludas pamatnes gadījumā java uz paneļa klājama ar zobveida rīvdēli (zobu lielums 10 – 12 mm). Paneļi stiprināmi cieši cits pie cita vienā plaknē, saglabājot šahveida vertikālo saduru izvietojumu. 2. Slāņa izveidošana ar armētu sietu Gatavā java ar gludu tērauda špakteļlāpstu jāuzklāj uz putu polistirola plākšņu virsmām 2 – 3 mm biezā slānī. Uz svaigi uzklātas javas jānovieto stikla šķiedras siets (saglabājot 10 cm garus pārlocījumus), tad jāuzklāj otrs javas slānis, aptuveni 1 mm biezumā, un vienmērīgi jāizlīdzina virsma tā, lai siets nebūtu redzams. Ar svaigu javu nosmērētās vietas jānomazgā ar ūdeni, sacietējušas javas pārpalikumi jānotīra tikai mehāniski.

PIEZĪME:
Veidojot armētu slāni, nav ieteicams strādāt uz spēcīgi insolētām virsmām, bet uzklātais slānis jāsargā no lietus. Uz stalažām ieteicams izmantot aizsegus. Darbi veicami sausos laika apstākļos, kad gaisa un pamatnes temperatūra ir no +5° līdz +25 °C. Visi dati attiecas uz temperatūru +20 °C un relatīvo gaisa mitrumu 60%. Pie citiem apstākļiem jāņem vērā materiāla ātrākā vai lēnāka sacietēšana. Ceresit ZU satur cementu un pēc izstrādājuma sajaukšanas ar ūdeni veidojas sārmaina reakcija. Tādēļ jāsargā acis un āda. Gadījumā, ja ir notikusi materiāla saskare ar acīm, tās ir jāskalo lielā ūdens daudzumā un pēc tam jāmeklē ārsta palīdzība.

TEHNISKIE DATI:
Bāze: cementa–kaļķu maisījums ar minerālām pildvielām un modifikatoriem 
Uzbēršanas blīvums: aptuv. 1,3 kg/dm3 
Samaisīšanas proporcijas: - paneļu stiprināšana: 4,5 – 5,0 l ūdens uz 25 kg - armētais slānis: 4,75 – 5,25 l ūdens uz 25 kg 
Lietošanas temperatūra: no +5° līdz +25 °C 
Izlietošanas laiks: aptuv. 2 stundas 
Adhēzija: pie betona: > 0,3 MPa pie putu polistirola: > 0,1 MPa (pārraušana putupolistirola slānī) 
Aptuvenais izlietojums: paneļu stiprināšana: aptuv. 5,0 kg/m2 armētais slānis: aptuv. 4,0 kg/m2 
UZGLABĀŠANA: Līdz 12 mēnešiem no izgatavošanas datuma, uzglabājot izstrādājumu uz paletēm sausos apstākļos, oriģinālajā un nesabojātā iepakojumā. _________________________________________________
Svars 25.00 kg
Zīmols CERESIT