Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

NVS Home aerosola krāsa White Linen 400ml

Preces kods: 2600107

Kategorija: Aerosola krāsas

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 8429576245608

6,40 €/gab.
Pieejams veikalos:
Mūkusalas iela 93
Ata iela 5a
t/c Sāga

Pintyplus HOME ir ūdens bāzes aerosola krāsa, kas īpaši izstrādāta mājsaimniecības priekšmetu un mēbeļu krāsošanai

Šī jaunā kolekcija ir izveidota lietošanai mājās un ārpus tām. Svarīgākā īpašībā ir tāda, ka krāsošanas laikā krāsai nav smaržas, veidojot tikai minimālu smaržu uz uzklātās virsmas. Krāsu diapazonu īpaši izvēlējušies mūsdienīgi interjera dizaineri, lai atspoguļotu pašreizējās tendences un populārākos klientu pieprasījumus. Krāsas ir speciāli izvēlētas, lai izveidotu mājīgu, bet modernu telpu.

Pintyplus HOME krāsas izstrādāja interjera dizaineri, ievērojot pašreizējās tendences un dizaina idejas. Izvēlieties un kombinējiet dažādas krāsas, lai panāktu līdzsvaru starp komfortu un patīkamo estētiku. Pintyplus HOME diapazons ir izveidots tā, lai visi toņi būtu labi saskaņoti savā starpā.


Krāsot var jebkuru virsmu. Krāsai ir lieliska saķere ar gandrīz jebkuru materiālu. Mazāk porainiem materiāliem mēs iesakām uzklāt gruntēšanas slāni, lai nodrošinātu labu saķeri ar gala krāsu.

Pintyplus HOME ir uz ūdens bāzes izgatavota krāsa ar ļoti augstu veiktspēju, kas konkurē tajā pašā līmenī kā krāsas uz šķīdinātāju bāzes. Pintyplus apņēmīgi virzās uz nākotni, tiecoties par videi draudzīgāku aerosolu.

Krāsu ir iespējams notīrīt ar ūdeni un ziepēm līdz 15 minūtēm pēc krāsas uzklāšanas. Žūšanas laiks 20-30min, līdz pilnīgai izžūšanai 60min. Otrā kārta var tik uzklāta jebkurā laikā pēc pirmās uzklātās kārtas pilnīgas izžūšanas. Ar vienu krāsas balonu iespējams noklāt 3m2. Krāsa uzklājot netek un veido matētu efektu.

Šai ūdens bāzes krāsai pielietojums ir gandrīz bezgalīgs. Piemērota sienu, durvju, logu, mēbeļu daļu, skapju,dēļu, galdu, krēslu un jebkura veida dekoratīvo priekšmetu krāsošanai. Kā arī krāsošanas improvizēšanai ar māla figūrām, rāmjiem, vāzēm, dekoratīvajiem spilveniem vai pat tekstilizstrādājumiem. Tik tālu cik vien iztēle sniedzas.

Materiāli uz kuriem krāsa darbojas
Uz jebkurām koka virsmām, stikla, māla, keramikas un flīzes.
Papīra, kartona, putoplasta, gumijas. Uz augu šķiedrām, piemēram, bambuss, kaņepes utt.
Metāliem (izņemot alumīniju). Cietu plastmasu, mīkstu plastmasu, tīklus un maisus no polietilēna, poraina polipropilēna un Porex.
Tekstilizstrādājumus kā vilnu, linu, kokvilnu, filcu utt.

  • 400ml aerosols
  • Matēta krāsa
  • Noklāj līdz 3 m²
  • Žūšanas laiks: 1 stunda. (Porainām virsmām – 15 minūtes).
  • Pārkrāsot: pēc 30 minūtēm. 
  • Lieliska saķere ar koku, virvēm, metakrilātu, korķi, poroksānu, oglekli un nerūsējošo tēraudu.
  • Zems smaržas līmenis
  • Krāsa netek
Izmēri 6 x 6 x 20 cm