Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Pinotex EXTREME LASUR 1L Palisandrs koksnes aizsargl.

Preces kods: 1302394

Kategorija: Antiseptiķi

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 4740182273972

11,90 €/gab.
Pieejams veikalos:
Mūkusalas iela 93
Ata iela 5a
t/c Sāga

Pašattīrošs lazūras koksnes aizsarglīdzeklis

Uz ūdens bāzes veidots puscaurspīdīgs koksnes aizsarglīdzeklis uz unikālas pašattīrīšanās tehnoloģijas “Stay Clean” pamata. Produkts, ko raksturo lieliska noturība, veido pusmatētu, elastīgu, netīrumus atgrūdošu un ilglaicīgu aizsargplēvi, kura neplaisā un nelobās. Satur UV filtru, kas palielina izturību pret saules starojumu, un aktīvās vielas, kuras novērš pelējuma izplatīšanos uz apstrādātās virsmas.

PIELIETOJUMS. Koka fasādes, norobežojumi, žogi u.c. jaunas un iepriekš ar koksnes aizsarglīdzekli apstrādātas koka virsmas, veicot ārdarbus. Produkts ir īpaši piemērots ēvelētām virsmām.

LIETOŠANA. Apstrādājamai virsmai jābūt sausai un tīrai, mitruma saturam koksnē – mazākam par 18%. Jauna vai pilnībā no vecās krāsas attīrīta koka virsma jānogruntē ar produktu ″Pinotex Wood Primer″. Ar koksnes aizsarglīdzekli iepriekš apstrādātas virsmas pietiek attīrīt ar cietsaru suku un noskalot. Pirms lietošanas un darba laikā produkts jāsamaisa. Beigu apdarei uz virsmas ar otu jāuzklāj 2 kārtas produkta “Pinotex Extreme Lasur”. Dēļu apšuvuma gali jāpiesūcina līdz piesātinājumam. Aizsardzību pret UV starojumu nodrošina tonēts produkts, kas satur pigmentu, tāpēc nav ieteicams ārējām virsmām izmantot bezkrāsainu koksnes aizsarglīdzekli. Jāizvairās strādāt vējainā laikā, kā arī tad, kad uz virsmas tieši krīt saules stari.

Saistviela: akrils/alkīds

Pielikums Deklarācija
Svars 1.01 kg
Izmēri 11 x 11 x 14 cm
Zīmols PINOTEX