Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Tikkurila BIORID 9L Ūdens bāzes funkcionālais pārklājums

Preces kods: 1310789

Kategorija: Dekoratīvās un speciāla pielietojuma krāsas

Mērvienība: gab.

58,00 €/gab.
Apraksts
BioRid ir funkcionāls pārklājums uz ūdens bāzes, kas satur mitrumu likvidējošas mikroporas un saglabā sausu virsmu. BioRid ir īpaši piemērots jaunām un iepriekš krāsotām virsmām, kur nepieciešama krāsas plēves aizsardzība pret pelējumu.
Īpašības

BioRid ir piemērots iekštelpu sienu un griestu krāsošanai. Var izmantot uz betona, apmestām, ķieģeļu un metāla virsmām. Tērauda virsmas pirms pārklāšanas ir jānogruntē ar pretkorozijas gruntskrāsu, lai izvairītos no toņa zaudēšanas vai dzeltēšanas, ko izraisa virsmas rūsēšana. 

Pielietojums
BioRid ir piemērots jaunām un iepriekš krāsotām virsmām, piemēram, dzīvojamās telpās, pagrabos, auto garāžās, pārtikas ražotnēs, noliktavās un lopkopības telpās. BioRid nav piemērots nekrāsotām koka virsmām. Pirms krāsošanas rūpīgi jāizlasa uzklāšanas instrukcijas.
TEHNISKIE DATI
Krāsa ir pilnīgi matēta Krāsa ir ūdens bāzes Darbarīks rullis Darbarīks izsmidzinātājs Darbarīks ota 
Krāsas patēriņš uz raupjām virsmām
1,0 
m2/l
 
Krāsas patēriņš uz gludām virsmām
1,6 
m2/l
Toņu klāsts
Balts.
Spīdums
Pilnīgi matēts
Patēriņš
Atkarībā no virsmas. Efektīvai aizsardzībai patēriņam ir jābūt 1,0-1,6 m²/l (vai 750-1200 g/m²).
Iepakojumi
9L, 18 L
Šķīdinātājs
Ūdens
Uzklāšanas metode
BioRid ir piemērots uzklāšanai ar otu vai rulli. BioRid var uzklāt arī ar bezgaisa izsmidzinātāju.
Žūšanas laiks (23°C, gaisa relatīvais mitrums 50%)
Var pieskarties pēc 8-12 stundām, atkarībā no plēves biezuma.
Ķīmiskā izturība
Izturīgs pret tīrīšanas līdzekļiem.
Sausais atlikums pēc tilpuma
Apm. 30%


Blīvums
Apm. 1.2 kg/l (ISO 2811)
Uzglabāšana
Uzglabāšanas laiks: 2 gadi. Sargāt no sala. Uzglabāt sausā un vēsā vietā, pasargāt no tiešiem saules stariem. Atvērta tara rūpīgi jāaizver. Atvērtā tarā produktu nevar ilgstoši uzglabāt.


UZKLĀŠANA
Uzklāšanas nosacījumi
Krāsojamai virsmai ir jābūt sausai, gaisa un virsmas temperatūrai virs +5°C un gaisa relatīvajam mitrumam zem 80 %.
Sagatavošana
Jaunas virsmas: 
No nekrāsotas virsmas jānotīra netīrumi un putekļi. Nepieciešamības gadījumā virsmas jānošpaktelē ar piemērotu Presto vai Prestonit špakteļtepi. Porainas un absorbējošas virsmas, pirms BioRid uzklāšanas, jānogruntē ar ProSeal. 

Nekrāsotas pelējušas virsmas: 
Uz pelējušām virsmām ar sūkli, mīkstu birsti vai izsmidzinātāju jāuzklāj BioWash, kas atšķaidīts ar ūdeni (sajaukšanas attiecība 1:2). Šķīdumam jāļauj apm. 20 minūtes iedarboties. Kamēr virsma vēl ir slapja, ar birsti vai augstspiediena mazgātāju (200 bar) jānoņem pelējums. Virsmas rūpīgi jānoskalo ar tīru ūdeni, virzienā no augšas uz apakšu. Plaisas un iedobumi jāaizpilda ar piemērotu Presto vai Prestonit špakteļtepi. Uz apstrādātas virsmas BioRid jāuzklāj 24 stundu laikā. Porainas un absorbējošas virsmas jānogruntē ar ProSeal. 

Iepriekš krāsotas pelējušas virsmas: 
Iepriekš krāsotas virsmas jānomazgā ar BioWash, skatīt augstākminētās instrukcijas. Ar skrāpi jānoņem atlupusī, atslāņojusies krāsa. Cietas, spīdīgas un rūpnieciski krāsotas virsmas jānoslīpē matētas. Plaisas un iedobumi jāaizpilda ar piemērotu Preto vai Prestonit špakteļtepi. 

Lai sterilizētu virsmu, gan nekrāsotas, gan iepriekš krāsotas pelējušas virsmas viscaur jāpārklāj ar BioWash un ūdens šķīdumu (sajaukšanas attiecība 1:50. Jāļauj virsmai nožūt. Uz apstrādātas virsmas 24 stundu laikā jāuzklāj BioRid. Porainas un absorbējošas virsmas jānogruntē ar ProSeal.
Uzklāšana
Pirms lietošanas BioRid rūpīgi jāsamaisa. Produkts uzreiz ir gatavs lietošanai, bet, ja nepieciešams, to var atšķaidīt ar ūdeni. Uzklāt 1-2 reizes ar otu vai rulli vēlamajā biezumā. 

Uzmanību! Ar BioRid krāsotas virsmas nedrīkst pārklāt ar citām krāsām vai pārklājumiem, lai nezaudētu produkta īpašības.
Darbarīku mazgāšana
No darbarīkiem jānotīra pārklājuma atlikumi un jāizmazgā ar ūdeni. Lai no darbarīkiem izmazgātu sacietējušu pārklājumu, ieteicams izmantot Tikkurila Pensselipesu darbarīku mazgāšanas līdzekli.
Virsmas kopšana
Izvairīties no augstspiediena tīrīšanas.
Remontkrāsošana
Lai saglabātu produkta īpašības, nepieciešamības gadījumā, ar BioRid pārklātu virsmu var pārkrāsot ar šo pašu produktu.
Svars 10.00 kg
Zīmols TIKKURILA