PELNĪTA IESPĒJA!

Uzlimju_WEB_Dewalt+Wagner+Mirka_870px_2

Akcija „Pelnīta iespēja!” klientiem, kuri iepērkoties Būvniecības ABC veikalos uzrāda Būvniecības ABC klientu karti.

  1. Akcijas laikā no 02.01.2019. līdz 31.03.2019., iepērkoties Būvniecības ABC veikalu kasēs skaidrā naudā vai ar maksājuma karti (t.i. pirkums ar čeku), par katru pirkumu 50 EUR vērtībā tiek izsniegta viena akcijas uzlīme, bet, ja pircējs preci apmaksā ar pēcapmaksu vai apmaksā preci ar norēķinu karti un vienlaicīgi tiek izrakstīta stingrās uzskaites pavadzīme (t.i. pirkums ar stingrās uzskaites pavadzīmi), par katru pirkumu 150 EUR vērtībā tiek izsniegta viena akcijas uzlīme. Izsniedzamo uzlīmju skaits tiek noteikts pēc pirkuma gala summas (ar PVN), kas norādīta čekā vai pavadzīmē. Uzlīmes tiek izsniegtas veikala kasē tikai kopā ar čeku vai pavadzīmi preces pirkuma brīdī.
  2. Sakrājot noteiktu uzlīmju skaitu (skatīt akcijas uzlīmju grāmatiņā), iespējams nopirkt kādu no zīmola WENGER produktiem par īpaši izdevīgu cenu.
  3. Uzlīmes pret kādu no WENGER produktiem iespējams apmainīt laika periodā no 02.01.2019. līdz 12.04.2019., samaksājot norādīto WENGER produkta cenu.
  4. Saņemtās uzlīmes jāielīmē oriģinālā akcijas uzlīmju grāmatiņā un, sakrājot nepieciešamo uzlīmju skaitu, akcijas uzlīmju grāmatiņa jāiesniedz jebkurā Būvniecības ABC veikala kasē, lai iegādātos kādu no zīmola WENGER produktiem.
  5. Pērkot zīmola WENGER produktus, īpašo preces cenu ir iespējams saņemt, ja Būvniecības ABC klientu kartē uzkrāto uzlīmju skaits atbilst akcijas noteikumiem un kasē tiek iesniegta oriģinālā akcijas grāmatiņa ar tajā ielīmētām oriģinālām akcijas uzlīmēm. Derīgas tikai tās uzlīmes, kas piesaistītas šai akcijai un konkrētajam klientam.
  6. Veicot avansa maksājumu, uzlīmes netiek izsniegtas. Anulētajiem čekiem un pavadzīmēm, izrakstot jaunus preču pavaddokumentus, atkārtoti akcijas uzlīmes netiek izsniegtas.
  7. Uzlīmes tiek piesaistītas konkrētam klientam, kurš uzrādījis Būvniecības ABC klienta karti. Ja viena pilnvarota persona pērk preci vairāku firmu vārdā, par to saņemot uzlīmes, uzlīmes tiek piesaistītas vienai konkrētai firmai, kurai tiek izrakstīta pavadzīme vai čeks. SIA „Optimera Latvia” ir tiesīga salīdzināt uzlīmju atbilstību pirktajam apjomam. Pērkot zīmola WENGER produktus, pircējam jānorāda kādu firmu vārdā pērk šo preci;
  8. Uzlīmes netiek mainītas pret skaidru naudu.
  9. WENGER produktu piegāde tiek nodrošināta 10 darba dienu laikā pēc uzlīmju grāmatiņas pieņemšanas Būvniecības ABC veikalu kasē. Preču skaits ir ierobežots. SIA „Optimera Latvia” jebkurā laikā ir tiesīga grozīt šīs akcijas noteikumus vai pārtraukt jebkurā laikā šo akciju.
  10. Papildus informāciju par akciju var saņemt buvniecibas-abc.lv vai rakstot uz e-pastu: [email protected]

No Comments Yet.

Leave a comment