Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Guttanit K-11 76/30x830x2000mm bitumena viļņotā loksne, sarkana

Preces kods: 1301782

Kategorija: Bituma viļņotās jumtu loksnes

Mērvienība: loksne

Svītru kods: 4003412092669

6,80 €/loksne
Īpašības

Rentabla
Ilgs mūžs un bez apkopes
Pieejams četrās dabīgās krāsās
Zems svars
Vienkārša lietošana un ātra uzstādīšana
15 gadu garantija saskaņā ar garantijas noteikumiem


Ilglaicīgs un ekonomisks risinājums
Gutta gofrētais bitumena loksnes ir vienkārši lietojams, ilgstošs un ekonomisks risinājums jumtu un sienu segumam. Loksnes ir pieejamas četrās dabīgās krāsās, īpaši izturīgas pret novecošanos un ir videi draudzīgas pārstrādes produktu bez formaldehīdiem. Mūsu bitumena loksnes ir izmantotas visā pasaulē gadu desmitiem. Miljoniem uzstādīto Gutta gofrēto bitumena loksnes loksnes nodrošina pārsteidzošu pierādījumu par tā izturību visos iedomājamos klimatiskajos apstākļos. Augsta maksimālā slodze pārsniedz nepieciešamās oficiālās vērtības. Tas ir iegūts, izmantojot īpašu daudzslāņu metodi un smalku gofrēšanu.


Kvalitāte
Kvalitāte ir pamats gutta gofrētajām bitumena loksnēm, kuras pēdējās desmitgadēs ir instalētas miljonos. Lai nodrošinātu nemainīgu kvalitāti, Gutta gofrētas bitumena loksnes pastāvīgi pārbauda un pārbauda Karlsrūes Tehniskās universitātes Materiālu testēšanas institūts, kas ļauj mums visā pasaulē nodrošināt 15 gadu garantiju pret noplūdi. Plātnes lielā mērā ir izturīgas pret ārējām ietekmēm, piemēram, rūpniecisko atmosfēru, siltumu un salu.


Jumtu modernizācija ar gofrētu bitumena loksnēm
Lielā loksnes stabilitāte lielā mērā ir saistīta ar daudzslāņu dizainu, kas ļauj izmantot vieglu pamatni. Gofrētas bitumena loksnes ir arī ideāla izvēle, lai modernizētu un atjaunotu darbu, jo tie viegli pielāgojas dažādu veidu apakšstruktūrām.


Padomi drošai un vienkāršai meistarībai
Apskatot dažus pamata padomus, jūs ātri un droši nomainīsit gofrēto bitumena loksnes. Piemēram, svarīga ir tvaiku caurlaidīga sarīvējoša membrāna, kas nodrošina kondensāta ūdens savākšanu. Veicot šos sagatavošanas darbus, izmantojiet zāģi, āmuru un Gutta naglas, lai viegli un ērti salīmētu lapas. Vislabāk ir salabot lapas, kas vērstas pret dominējošo vēja virzienu. Novirziet savienojošo pārsegu uz pusi lapas platuma.


Drošs stiprinājums bitumena loksnēm
Izmantojiet speciāli izstrādātos gutta naglas, lai nofiksētu gutanit gofrētās bitumena loksnes. Piestipriniet loksnes uz katras trešās pīķa, piestipriniet uz katras smailes vai pārklājuma zonas pīķa. Ja loksnes netiek izmantotas jumta segumam, bet sienas apšuvumam, pārliecinieties, vai lapas ir salabotas pietiekamā attālumā no zemes vai grīdas.
Svars 3.00 kg
Izmēri 3 x 200 x 83 cm
Zīmols GUTTANIT