Logo
Preču katalogs chevron down Created with Sketch.
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Par mums

Par uzņēmumu

Būvniecības ABC - būvniecības preču tirgotājs ar 29 gadu pieredzi Latvijas tirgū un 350 gadu pieredzi starptautiskajā tirgū Saint-Gobain grupas ietvaros. Saint-Gobain ir lielākais būvniecības materiālu izplatītājs Eiropā ar 4100 veikaliem 24 valstīs.Būvniecības ABC veikalos Jūs atradīsiet augstas kvalitātes preces visdažādākajām gaumēm un pirktspējas līmeņiem. Būvniecības ABC galvenokārt sadarbojas un piedāvā preces celtniecības uzņēmumiem, spējot piedāvāt arī izdevīgu un konkurētspējīgu cenu privātajiem klientiem.

Mūsu misija

Būt ienesīgam un augošam uzņēmumam, kas piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu, nodrošinot klientus ar videi draudzīgiem produktiem un sniedzot efektīvus un daudzveidīgus pakalpojumus, kā arī attīstot mārketingu.

Mūsu vīzija

Kļūt par zīmolu, kuru klienti atzīst kā augstas kvalitātes etalonu Latvijas būvmateriālu tirgū.

Mūsu vērtības

Esam pārliecināti, ka veiksmīgas sadarbības pamatā ir vienojošas vērtības. Mēs sapratīsimies, ja arī Jums ir svarīga:

 • profesionalitāte un augsta atbildība,
 • cieņa pret citiem,
 • apmierināti un lojāli klienti,
 • rūpes par vidi un drošiem darba apstākļiem,
 • virzība uz rezultātu,
 • nepārtraukta pilnveidošanās,
 • pozitīvisms.

Biznesa koncepcija

Mūsu panākumu pamatā ir trīs galvenie faktori:

 • klienti, kas ar vēlmēm un vajadzībām veicina mūs meklēt arvien jaunas attīstības iespējas;
 • profesionāli un atbildīgi darbinieki, kas gatavi strādāt vienota mērķa labā;
 • mērķtiecīgs, sistemātisks un neatlaidīgs darbs pie izvirzīto mērķu sasniegšanas.

Sazinieties ar mums – esam vienmēr atvērti sadarbībai!

Kāpēc mēs?

 • Plaša izvēle. Mums ir plašs preču klāsts būvei, remontam un restaurācijai, kas pārsniedz 30 000 preču nosaukumu. Tas nepārtraukti tiek atjaunots un papildināts. Pie mums Jūs varat atrast augstas kvalitātes preces visdažādākajām gaumēm un pirktspējas līmeņiem.
 • Kvalitāte un drošības garantija
 • Sadarbojamies tikai ar oficiāliem būvniecības preču izplatītājiem un ražotājiem, kas Jums nozīmē kvalitātes un drošības garantijas.
 • Izdevīgi piedāvājumi
 • Piedāvājam konkurētspējīgu cenu līmeni, ko nodrošinām, pateicoties ilggadējai un veiksmīgi izveidotai sadarbībai ar piegādātājiem, kā arī dažādas atlaižu un bonusu programmas mūsu pastāvīgajiem klientiem.
 • Teicams serviss
 • Mums ir svarīga profesionāla un draudzīga klientu apkalpošana. Mūsu speciālistu komanda ar prieku palīdzēs jebkurā jautājumā, kas saistīts ar būvniecības preču izvēli, pasūtīšanu, apmaksu un piegādi. Jautājiet – palīdzēsim!
 • Ērta un operatīva piegāde
 • Jūsu ērtībām nodrošinām preču pasūtījumu komplektāciju un piegādi Jums ērtā laikā un vietā visā Latvijā. Ātri, izdevīgi un droši!

Komanda

Mūsu komandu veido profesionāli, augsti kvalificēti un pieredzējuši speciālisti, kas regulāri papildina savas zināšanas un profesionālās iemaņas būvniecības nozarē. Vairums no mums uzņēmumā strādā no tā pirmsākumiem. Mūs vieno pārliecība, ka jebkurā situācijā var rast vislabāko risinājumu, ja valda savstarpēja uzticēšanās un cieņa. Esam atsaucīgi un gatavi uzklausīt mūsu klientu vēlmes, jo gandarījums par paveikto ir mūsu vislielākais dzinulis.

Cilvēkresursu vadības procedūra

Procedūra nosaka SIA "Optimera Latvia" personāla pieņemšanas un vadības procesu, termiņus. Ar pilnu procedūras aprakstu varat iepazīties: ŠEIT.

FSC® (Licences kods FSC-C141804) - Forest Stewardship Council (Meža apsaimniekošanas padome)

Vēlamies atgādināt, ka varam nodrošināt saviem klientiem materiālus, kuriem var noteikt ražotāju, kāda ir materiāla izcelsme un kurā reģionā tas ir iegūts. Lai arvien vairāk nodrošinātu uzņēmumus un objektus, kuriem rūp, lai netiktu nelegāli izcirsti meži. Saudzēsim mežus!

Mēs nolēmām pievienoties un dot iespēju iegādāties klientiem sertificētus koksnes materiālus. Ar 2018.gadu ‘’Būvniecības ABC’’  piedāvā iegādāties sertificētus materiālus šādās grupās kā zāģmateriāls, saplākšņi un OSB. Mūsu piegādes ķēdes sertifikātu ir iespējams pārbaudīt https://search.fsc.org/en/ . Iegūtā piegādes ķēdes sertifikāta oriģinālu var apskatīt mūsu mājaslapā: ŠEIT

FSC sertifikācija nodrošina, ka produkcijas izcelsme ir labi apsaimniekoti meži, kas sniedz sociālos, vides un ekonomiskos ieguvumus. Meža īpašnieki un apsaimniekotāji iegūst FSC sertifikātu, lai apliecinātu, ka viņi mežu apsaimnieko atbildīgi. Tālāk pa piegādes ķēdi, FSC sertifikācija var sniegt tādus ieguvumus kā pieeja jauniem noieta tirgiem. Piegādes ķēdes sertifikācija attiecas uz FSC sertificētas meža produkcijas ražotājiem, pārstrādātājiem un tirgotājiem. Tās ietvaros tiek pārbaudīta FSC sertificēto produktu plūsma to ražošanas ķēdē. Katrā ķēdes posmā, kurā tiek veikta produkcijas apstrāde vai pārveidošana, ir nepieciešama piegādes ķēdes sertifikācija. Tā nepieciešama, lai apliecinātu, ka FSC sertificēti koka produkti netiek sajaukti ar nesertificētiem, vai to pievienošana notikusi pieļaujamā veidā un apjomā.