Logo
Preču katalogs chevron down Created with Sketch.
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Preču piegāde

Buvniecibas-abc interneta veikalā Pircēja pasūtīto preci Pircējs var saņemt Būvniecības–ABC veikalu tirdzniecības vietās Mūkusalas ielā 93, Rīgā vai Ata ielā 5A, Rīgā, to darba laikos, vai gadījumā, ja Pircējs ir norādījis pasūtījumā citu preces saņemšanas adresi Eiropas Savienības teritorijā, tā tiek par atsevišķu samaksu piegādāta Pircējam uz tā norādīto adresi, pušu saskaņotos laikos.

Preces piegādes izmaksas uz adresi, kas nav Pārdevēja tirdzniecības vieta, tiek noteiktas pēc Pārdevēja piesaistītā preces pārvadātāja tarifiem. Pasūtot preci, Pircējam ir tiesības iepazīties ar šiem tarifiem.

Trīs (3) darba dienu laikā pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis apmaksu par pasūtīto preci, Pārdevējs sagatavo preci nodošanai Pircējam. Kad prece ir sagatavota nodošanai, Pārdevējs informē par to Pircēju, nosūtot paziņojumu, uz Pircēja e-pastu un/vai Pircēja telefona numuru.

Pircējam prece Būvniecības-abc tirdzniecības vietās ir jāizņem septiņu (7) dienu laikā no Pārdevēja paziņojuma par preces saņemšanu nosūtīšanai dienas skaitot.

Ja Pircējs neizņem preci iepriekšējā teikumā noteiktajā termiņā, tiek uzskatīts, ka Pircējs ir pārkāpis Līguma noteikumus. Šajā gadījumā Pārdevējam ir tiesības vienpusējā kārtībā atkāpties no Līguma un Pārdevējs var atmaksāt Pircējam par preci samaksāto naudas summu, ieturot Pārdevējam radušos papildu izdevumus.

Pasūtījums tiek uzskatīts par izpildītu, kad prece ir nodota Pircējam un Pircējs ir parakstījis dokumentu (rēķinu, pavadzīmi vai tml) par preces saņemšanu, vai prece ir saņemta pakomātā, paku bodē, vai piegādāta ar kurjeru kas atspoguļojas elektroniskajā preču piegādes izsekošanas sistēmā.

Ja Pircējs vēlas atcelt pasūtījumu vai vēlas veikt tajā izmaiņas, to var veikt līdz pasūtījuma sagatavošanai nodošanai Pircējam un šādā gadījumā Pircējam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu: i-veikals@buvniecibas-abc.lv, norādot konkrētu pasūtījuma datumu un numuru, kā arī norādot konkrētās izmaiņas vai nepieciešamību atcelt pasūtījumu.

Pārdevējs patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja Pārdevējam neizdodas sazināties ar Pircēju pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.

Prece tiks izsniegta tikai tai personai, kas tās ir pasūtījusi, tādēļ preces saņemšanas brīdī tiks lūgts uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Pretējā gadījumā pasūtījums netiks izsniegts.

Ja preces piegādātājs nevarēs Pircēju satikt pasūtījumā norādītā adresē, samaksātā piegādes nauda, ja tāda bijusi, netiks atmaksāta.

Pircējs ir atbildīgs par precīzu un pilnīgu datu uzrādīšanu. Ja būs nepieciešama atkārtota piegāde vai piegāde uz citu adresi, par šo pakalpojumu var tikt piemērota maksa.

 

DPD Pickup tīkls

DPD Pickup tīkls nodrošina unikālu, ērtu un vienotu sūtījumu saņemšanas un nosūtīšanas infrastruktūru. Tas ir ērts un drošs veids, lai saņemtu pakas kādā no Pickup Paku Skapjiem.

DPD Pickup Paku Skapis ir paku saņemšanas iespēja paku terminālos lielākajās Latvijas pilsētās. Tie ir izvietoti publiski pieejamās vietās ar iespēju saņemt savu paku  24 stundas diennaktī.

Kad paka tiek piegādāta Pickup punktā, saņēmējam tiek nosūtīta SMS uz norādīto mobilā tālruņa numuru, kurā ietverta sekojoša informācija: pakas numurs, Pickup punkta nosaukums un adrese, kā arī saņemšanai nepieciešamie PIN kodi.

Izmēra un svara ierobežojumi pakām uz Pickup Paku Skapjiem:

 •  maksimālais pakas svars 31.5 kg;
 • maksimālais pakas izmērs 61 x 43 x 36 cm.

Papildus informācija:

 • Pickup tīkla pārklājumu visā Latvijā iespējams aplūkot dpd.lv mājas lapā.
 • Brīdī, kad paka tiek nogādāta Pickup Paku Skapī, pircējs saņem SMS uz pirkuma brīdī norādītā mobilā tālruņa numuru.
 • SMS tiek iekļauta sekojoša informācija: pakas numurs; PIN kodi; Pickup punkta nosaukums; adrese.
 • Saņemot paku Pickup Paku Skapī, jāievada tikai PIN kodi.
 • Saņemt paku Pickup Paku Skapī var jebkura persona, kura var ievadīt saņemtos PIN kodus.
 • Paku iespējams izņemt 7 kalendāro dienu laikā no SMS saņemšanas brīža.

Omniva pakomāti

Omniva pakomāti ir unikāls, āra apstākļos izmantojams pašapkalpošanās sūtījumu termināļu jeb pakomātu tīkls Baltijas mērogā. Tas ir ērtākais un ātrākais veids, kā nosūtīt un saņemt sūtījumus.

Omniva priekšrocības:

 • Lielākais pakomātu tīkla pārklājums
 • Pieejams 24 stundas diennaktī
 • Atrodas vienmēr pa ceļam
 • Izdevīgas cenas
 • Ātra piegāde

Sūtījumu termināļa iespējas:

 • Sūtījuma izņemšana tikai 15 sekundēs
 • Sūtījuma uzglabāšanas laiks - 7 dienas
 • Sūtījuma atgriešana sūtītājam līdz 14 dienu laikā
 • Sūtījumu izsekošana tiešsaistē
 • Saņēmēja informēšana par pienākušu sūtījumu ar īsziņas un/vai e-pasta starpniecību
 •  Maksimālais sūtījuma svars 30kg, izmēri:

 

Sūtījumu nosūtīšana un saņemšana ar Omniva pakomātu ir pieejama visā Baltijā 1-2 darba dienu laikā.

 Pakomātu atrašanās vietas Baltijā:

https://www.omniva.lv/privats/adreses