Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Weber Hobby concrete 5kg Cementa java rokdarbiem

Preces kods: 1109347

Kategorija: Apmetumi

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 6415910031749

5,25 €/gab.


Hobijbetons dekoratīvo priekšmetu veidošanai


 weber hobby concrete

 Ar polimēriem modificēta, ļoti plastiska cementa java rokdarbiem. Izstrādāta speciāli mazu un vidēji lielu betona interjera priekšmetu, dārza un citu vides objektu, skulptūru, kā arī mēbeļu  veidošanai.

 Pozitīvās īpašības:

Ātri un viegli iestrādājama - dari pats

 • Inovatīvs un daudzveidīgs pielietojums

 • Plašas maisījuma konsistences variācijas, regulējot pievienojamā ūdens daudzumu

 • Mitruma un sala izturīgs rezultāts

   Iestrāde:


 • Ņemot vērā sajauktās javas šķidro konsistenci, darbus ieteicams veikt ārpus telpām vai labi apklātā darba zonā. Pamatnēm jābūt attīrītām no gružiem un putekļiem. Visas veidnes vēlams ieļļot ar pārtikas eļļu. Iestrādes laikā gaisa un pamatnes temperatūrai ir jābūt virs +5OC. Jāizvairās no tiešas saules un stipra vēja.

   

 • Sauso maisījumu jāsajauc tikai ar tīru ūdeni. No ūdens daudzuma ir atkarīga gan javas konsis­tence, gan stiprība, tāpēc būtiski ievērot maksimāli pieļaujamo proporciju 1:5. Maisīšanu jāveic ar mikseri vai lāpstiņu 3-5 minūtes, līdz tiek iegūta apstrādājama, viendabīga masa bez javas sabiezējumiem. Pēc tam maisījumu apmēram 10 minūtes jānostādina un vēlreiz viegli jāapmaisa.

   

 • Weber Hobby Concrete klāj ar plaukstām, špakteļlāpstiņu vai ķelli. Liela izmēra, plānsienu ob­jektiem ieteicams izmantot metāla vai stiklašķiedras sieta armējumu. Uzjauktais maisījums ir jā­izstrādā stundas laikā.

   

 • Lai betona priekšmeti iegūtu pēc iespējas lielāku izturību, pēc veidošanas beigās noteikti jāveic rūpīga objektu mitrināšana ar ūdeni. Pirmā betona virsmas apsmidzināšana jāveic pēc 1-2 stun­dām un pēc tās jānosedz visas veidņu atklātās vietas. Smidzināšanu vismaz reizi dienā jāturpina līdz veidņu noņemšanai, ko atkarībā no izmēra un kārtas biezuma var veikt pēc 2-5 dienām.

   

  Tehniskā informācija:


Krāsa

pelēka

Frakcijas (grauda) lielums

0 - 3 mm

Pievienojamais ūdens daudzums

0,6-1 litrs / 5 kg (12-20% no sausā svara)

Izstrādes laiks pēc sajaukšanas ar ūdeni

1 stunda

Cietēšanas laiks

2 - 3 stundas

Iestrādes temperatūra

+5O…+25OC

Iepakojums

5 kg un 15 kg

Derīguma termiņš

24 mēneši


Svars 5.00 kg
Zīmols WEBER