Logo
Preču katalogs chevron down Created with Sketch.
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Lietošanas noteikumi

www.buvniecibas-abc.lv interneta veikala lietošanas noteikumi

Šie noteikumi (turpmāk Noteikumi), nosaka interneta veikala www.buvniecibas-abc.lv (turpmāk buvniecibas-abc.lv) lietošanas kārtību, kā arī nosaka  interneta veikala lietotāju pienākumus un tiesības.

Pēc šiem Noteikumiem pārdevējs ir SIA”OPTIMERA LATVIA”, (turpmāk Pārdevējs), kuras vienotais reģistrācijas numurs 40003140449, juridiskā adrese: Ata iela 5A, Rīga, LV-1009, tel.: +371 28305151, fakss +371 67313637, e-pasts: i-veikals@buvniecibas-abc.lv, un kura ir arī buvniecibas-abc.lv interneta veikala īpašniece un pārdod buvniecibas-abc.lv interneta veikalā piedāvātas preces un pakalpojumus.

Pēc šiem Noteikumiem pircējs ir rīcībspējīga fiziskā persona (t.i. persona, kura ir sasniegusi pilngadību un kuras rīcībspēja nav ierobežota ar tiesas nolēmumu) vai juridiska persona, kas iepērkas buvniecibas-abc interneta veikalā.

Ja Pircējs veic pasūtījumu vai pirkumu buvniecibas-abc.lv interneta veikalā, tiek uzskatīts, ka starp Pircēju un Pārdevēju tiek noslēgts Distances līgums (turpmāk Līgums). Līgums ir spēkā no brīža, kad Pircējs ir veicis pasūtījumu buvniecibas-abc.lv interneta veikalā un ir saņēmis no Pārdevēja elektroniskā pasta apstiprinājumu par veikto pasūtījumu, t.i. kad apstiprinājumam var piekļūt persona, kurai tas ir adresēts. Līgums ir spēkā līdz tā izpildei, t.i. līdz pasūtītās preces pilnīgai apmaksai un preces nodošanai pircējam. Distances līgumam tiek piemēroti un ir saistoši Noteikumi.