Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Aktuāli

Pelnīta iespēja!

Akcija „Pelnīta iespēja!” klientiem, kuri iepērkoties Būvniecības ABC veikalos uzrāda Būvniecības ABC klientu karti.

  • Akcijas laikā no 01.03.2021. līdz 31.05.2021., iepērkoties Būvniecības ABC veikalu kasēs skaidrā naudā vai ar maksājuma karti (t.i. pirkums ar čeku), par katru pirkumu 50 EUR vērtībā tiek izsniegta viena akcijas uzlīme, bet, ja pircējs preci apmaksā ar pēcapmaksu vai apmaksā preci ar norēķinu karti un vienlaicīgi tiek izrakstīta stingrās uzskaites pavadzīme (t.i. pirkums ar stingrās uzskaites pavadzīmi), par katru pirkumu 150 EUR vērtībā tiek izsniegta viena akcijas uzlīme. Izsniedzamo uzlīmju skaits tiek noteikts pēc pirkuma gala summas (ar PVN), kas norādīta čekā vai pavadzīmē. Uzlīmes tiek izsniegtas veikala kasē tikai kopā ar čeku vai pavadzīmi preces pirkuma brīdī. Ja tiek veikta preču piegāde no mūsu veikaliem, uzlīmes tiek izsniegtas noformējot piegādi kasēs.
  • Sakrājot noteiktu uzlīmju skaitu (skatīt akcijas uzlīmju grāmatiņā), iespējams nopirkt kādu no zīmola WEBER produktiem par īpaši izdevīgu cenu.
  • Uzlīmes pret kādu no WEBER produktiem iespējams apmainīt laika periodā no 01.03.2021. līdz 15.06.2021., samaksājot norādīto WEBER produkta cenu.
  • Saņemtās uzlīmes jāielīmē oriģinālā akcijas uzlīmju grāmatiņā un, sakrājot nepieciešamo uzlīmju skaitu, akcijas uzlīmju grāmatiņa jāiesniedz jebkurā Būvniecības ABC veikala kasē, lai iegādātos kādu no zīmola WEBER produktiem.
  • Pērkot zīmola WEBER produktus, īpašo preces cenu ir iespējams saņemt, ja kasē tiek iesniegta oriģinālā akcijas grāmatiņa ar tajā ielīmētām oriģinālām  akcijas uzlīmēm. Derīgas tikai tās uzlīmes, kas piesaistītas šai akcijai un konkrētajam klientam.
  • Veicot avansa maksājumu, uzlīmes netiek izsniegtas. Anulētajiem čekiem un pavadzīmēm, izrakstot jaunus preču pavaddokumentus,  atkārtoti akcijas uzlīmes netiek izsniegtas.
  • Uzlīmes tiek piesaistītas konkrētam klientam, kurš uzrādījis Būvniecības ABC klienta karti. Ja viena pilnvarota persona pērk preci vairāku firmu vārdā, par to saņemot uzlīmes, uzlīmes tiek piesaistītas vienai konkrētai firmai, kurai tiek izrakstīta pavadzīme vai čeks. SIA „Optimera Latvia” ir tiesīga salīdzināt uzlīmju atbilstību pirktajam apjomam. Pērkot zīmola WEBER produktus, pircējam jānorāda kādu firmu vārdā pērk šo preci;
  • Uzlīmes netiek mainītas pret skaidru naudu.
  • WEBER produktu piegāde tiek nodrošināta 10 darba dienu laikā pēc uzlīmju grāmatiņas pieņemšanas Būvniecības ABC veikalu kasē. Preču skaits ir ierobežots. SIA „Optimera Latvia” jebkurā laikā ir tiesīga grozīt šīs akcijas noteikumus vai pārtraukt jebkurā laikā šo akciju.
  • Papildus informāciju par akciju var saņemt  www.buvniecibas-abc.lv vai rakstot uz e-pastu: pasts@buvniecibas-abc.lv