Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Kiilto FIX PRIMER 10L Smilti saturoša grunts

Preces kods: 1309816

Kategorija: Gruntēšanas līdzekļi

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 6411513699102

35,00 €/gab.

Īpaša gatavā grunts, kas ir sevišķi labi piemērota neuzsūcošām sienu un grīdu virsmām iekštelpās un āra platībās.

Priekšrocības un īpašības

  • Ūdens bāzes
  • Ātri žūstoša
  • Iekšdarbiem un ārdarbiem
Pielietojuma joma

Ūdens bāzes smilti saturoša grunts. Uzlabo saķeri pirms virsmas izlīdzināšanas vai flīzēšanas. Piemērota blīvām sienu un grīdu virsmām iekštelpās un āra platībās. 
Piemērota šādu materiālu gruntēšanai:
- Neuzsūcošas virsmas, piemēram, krāsotas virsmas vai PVC segumi un krāsotas vai ar PVC pārklātas tērauda loksnes (piemēram, saliekamās “metāla vannas istabas”). Pirms gruntēšanas no flīzējamās virsmas notīriet vaska, taukvielu un netīrumu paliekas, izmantojot sārmainu tīrīšanas līdzekli, un rūpīgi noskalojiet. Pēc nožūšanas, ja nepieciešams, virsmu var slīpēt ar smilšpapīru. Kārtīgi notīriet slīpēšanas putekļus.
- Blīvas, stingras un neputekļainas betona un cementa bāzes izlīdzinošo maisījumu virsmas (novērsiet kapilārā mitruma iesūkšanos virsmā). Virsmu attīra no cementa pieniņa, putekļiem, netīrumiem un taukvielām. Ja nepieciešams, slīpējiet virsmu.
- Ģipškartona plāksnes, saplāksnis un skaidu plāksnes.

Gruntij ir laba mitrumizturība. Pateicoties viskozajai konsistencei, grunts nenoplūst uz vertikālām virsmām un šļakatas veido minimāli. Izveido labu saķeri starp virsmu un izlīdzinošo maisījumu. Cementa sārmainība nesamazina grunts efektivitāti. Nevar izmantot kā piedevu grīdas izlīdzinošiem maisījumiem.

Patēriņš

1 l aptuveni 5 m²

Lietošanas norādījumi

Lai nodrošinātu vienmērīgu smilšu graudiņu konsistenci pirms lietošanas grunts rūpīgi jāsamaisa. Kiilto Fix Primer uzklāj plānā un vienmērīgā kārtā, piemēram, ar rullīti vai otu. Pirms izlīdzināšanas vai flīzēšanas darbiem uzgaidiet aptuveni vienu stundu, līdz grunts nožuvusi. Žūšanu būtiski ietekmē tādi apkārtējie apstākļi kā telpas temperatūra, pamatnes struktūra un mitrums. Tāpēc mūsu rekomendācijā dotos datus var uzskatīt tikai par pamatinformāciju. Izlīdzināšana jāveic ne vēlāk kā 24 stundas pēc gruntēšanas.

Svars 3.00 kg
Zīmols KIILTO