Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Caparol GreyWood 0.75L Pigmentēta lazūra kokam

Preces kods: 1105344

Kategorija: Antiseptiķi

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 4002381913913

20,90 €/gab.
Pieejams veikalos:
t/c Sāga
Pigmentēta, ar ūdeni atšķaidāma lazūra kokam.  Ārdarbiem. Pateicoties izmeklētiem pelēkajiem toņiem, tiek  atdarināts koka dabiskais pelēcīgums. Piemērota tilpumā nemainīgām, ierobežoti mainīgām un mainīgām koksnes būvdetaļām.

Pielietojums

Izmeklēti dižciltīgi pelēkie toņi rada iespaidu, ka koks ir kļuvis dabiski un vienmērīgi pelēks – tā, kā dabā tas piemērotos apstākļos notiek daudzu gadu garumā.  Priekšroka tiek dota tādām pielietojuma sfērām kā koka fasādes, kurām nepieciešams saglabāt dabisku izskatu. Capadur GreyWood tikpat piemērota ir arī žogiem, balkonu margām, logu aizvirtņiem, vārtiem un citām tilpumā mainīgiem un daļēji mainīgiem būvelementiem, kā arī tādiem tilpumā nemainīgiem būvelementiem kā logi un ārdurvis. Pielietojams tikai ārdarbos! (āra logu un durvju iekšējās puses arī tiek uzskatītas par ārdarbu zonu). Capadur GreyWood sastāvā ir virskārtu konservējošs līdzeklis pret sēnīšu un aļģu veidošanos uz pārseguma virsmas Virsmu konservējošais līdzeklim ir procesu aizkavējoša iedarbība.  Atkarībā no bioloģiskā noslogojuma ekstrēmi apdraudētu koka detaļu gadījumā - tādu kā, lēzenu jumtu apakšējās daļas un plātņu veida koka detaļas (piem., jūras priedes plātnes) arī pirms parastā garantijas termiņa beigām jārēķinās ar jaunu sēnīšu un aļģu veidošanās risku. Materiāls nav piemērots kokam, kas nonāk ilgstošā saskarsmē ar zemi un ūdeni.

Īpašības

  • izmeklēti pelēcīgie toņi, pateicoties pērļu spīduma pigmen-tiem
  • lieliska aizsardzība pret UV staru iedarbību, pateicoties reflektējošiem pigmentiem
  • ar virskārtas aizsargslāni pret pelējuma sēnīšu veidošanos
  • vienkārši renovējama plānkārtas lazūra
  • atšķaidāma ar ūdeni
  • virsma pēc nožūšanas nesalīp
  • atbilst GOS (gaistošo organisko savienojumu) vadlīnijām
  • konsistence, kas kavē nopilējumu veidošanos

Materiāla bāze

Akrila dispersija

Iepakojums

1 l, 5 l

Krāsu toņi

ColorExpress sistēmā sekojošos toņos: Tyrol, Toskana, Nordic, Forest, Outback, Island. Virsmas krāsu tonis un spīdums atkarīgs no koka virsmas īpašībām, kā arī no pārklājumu skaita un tā, cik bagātīgi uzklāts materiāls.

Spīduma pakāpe

Zīdaini matēta

Uzglabāšana

Vismaz 2 gadus oriģināli slēgtā iepakojumā sausā, vēsā vietā, sargāt no sala.

Blīvums

apm. 1,0 g/cm3

Izmēri 12.5 x 12.5 x 10 cm
Zīmols CAPAROL