Logo
Preču katalogs chevron down Created with Sketch.
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Eļļa mēbelēm, terasēm Tikkurila Valtti Terrace Oil 2.7L pelēka

Preces kods: 1108211

Kategorija: Grīdas eļļas un kopšanas līdzekļi

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 6408070055311

27,00 €/gab.
Pieejams veikalos:
Mūkusalas iela 93
Ata iela 5a
t/c Sāga

Apraksts

Koka eļļa uz šķīdinātāja bāzes ārdarbiem.

Īpašības

Piemērota virsmu eļļošanai un cietkoksnes tonēšanai. Lietojama ārdarbos.  Piemērota arī termokoksnei, impregnētai koksnei un neapstrādātām koka virsmām, kā arī iepriekš ar eļļu apstrādātām virsmām. Virsmas galīgais tonis būs atkarīgs no sākotnējā koka toņa. Vislabāko rezultātu ar pelēko eļļu var panākt uz gaišām, neitrāla toņa virsmām. Virsmas, kas jau ir pelēkas un mīkstās koksnes sugas, iesūc eļļu un galarezultātā tonis būs tumšs. Pirms uzklāšanas vienmēr izmēģiniet produktu.

Pielietojums

Terases, dārza mēbeles un laivu piestātnes.

 

TEHNISKIE DATI

Krāsa ir šķīdinātāja bāzes Darbarīks izsmidzinātājs Darbarīks ota Krāsas patēriņš uz raupjām virsmām


m2/l

 Krāsas patēriņš uz gludām virsmām

15 
m2/l

Toņu klāsts

Brūns, melns un pelēks.

Spīdums

nenoteikts

Patēriņš

5-7 m²/l uz vecām koka virsmām

7-15 m²/l uz jaunām vai labā stāvoklī esošām koka virsmām.

Iepakojumi

0.9 l, 2.7 l, 9 l.

Šķīdinātājs

Vaitspirts 1050

Uzklāšanas metode

Ar otu, izsmidzināšanu vai sūkli.

Žūšanas laiks (23°C, gaisa relatīvais mitrums 50%)

Virsma nožūst dažu stundu laikā, atkarībā no virsmas porainības un uzklātā eļļas daudzuma. Tiklīdz virsma ir nožuvusi, uzklāj otro kārtu.

Izturība pret atmosfēras iedarbību

Ja nepieciešams, jāveic virsmas apkope. Pastāvīgi atmosfēras iedarbībai pakļautas virsmas ieteicams apstrādāt katru gadu.

Sausais atlikums pēc tilpuma

25%.

 

 

Blīvums

0.9 kg/l, ISO 2811.

Uzglabāšana

Neietekmē uzglabāšana vai transportēšana aukstumā. Atvērts produkta iepakojums jāizlieto viena darba projekta laikā. Pustukšā tarā produkta īpašības var mainīties.

 

UZKLĀŠANA

Uzklāšanas nosacījumi

Apstrādājamai virsmai ir jābūt sausai un koksnes relatīvajam mitrumam zem 20%, jo mitra koksne neabsorbē eļļu, kas žūst lēnām. Tā kā impregnēta koksne bieži ir mitra, ieteicams apstrādi veikt 6 mēnešus pēc žāvēšanas. Apstrādes un žūšanas laikā apstrādājamās virsmas, eļļas un gaisa temperatūrai ir jābūt virs +5 °C un gaisa relatīvajam mitrumam zem 80%.

Sagatavošana

Neapstrādātas virsmas: 
No virsmas jānotīra netīrumi, putekļi un atlupušais materiāls. Pelējums jānomazgā ar Homeenpoisto (pelējuma noņemšanas līdzekli) vai Terassi- ja Kalustepesu, ievērojot lietošanas pamācību. 

Iepriekš ar koka virsmām piemērotu eļļu apstrādātas virsmas: 
Ar skrāpi vai drāšu suku no virsmas jānotīra atlupušais materiāls. Ja nepieciešams, virsma jānomazgā ar Homeenpoisto (pelējuma noņemšanas līdzekli) vai Terassi- ja Kalustepesu, ievērojot lietošanas pamācību. Ja uz virsmas ir palikusi caurspīdīga plēve, tā pirms apstrādes ir jānoņem. Jāļauj virsmai nožūt, jo mitra koksne neabsorbē eļļu, kas mitros apstākļos žūst lēnām.

Eļļošana

Lai izvairītos no toņu atšķirības un iegūtu vienmērīgu virsmu, jāsajauc visai virsmai pietiekamu daudzumu produkta vienā traukā. Pirms lietošanas un lietošanas laikā Valtti Kaluste-ja Terassiöljy rūpīgi jāsamaisa. Ar otu, izsmidzinot vai ar sūkli, uzklāj eļļu vienā kārtā tā, lai eļļa iesūktos koka virsmā. Liekā eļļa jānoslauka. Lai izvairītos no pārklāšanās un noklātu vienmērīgi visu virsmu, ar nepārtrauktiem triepieniem uzklāj divas plānas eļļas kārtiņas. Dārza mēbeļu apstrādei parasti pietiek uzklāt vienu kārtu. Porainām koka virsmām var būt nepieciešamas divas kārtas. Apstrādājot laivu piestātnes, parūpēties, lai produkts nenonāktu ūdenī. 
Otro kārtu uzklāj tiklīdz virsma ir sausa, t.i., pēc dažām stundām, atkarībā no laika apstākļiem. Katra uzklātā eļļas kārta padara koka toni tumšāku. Ja nepieciešams, lai virsma nekļūtu tumšāka, remontkrāsošanai var izmantot arī caurspīdīgu Valtti Puuoljy. Ja nepieciešams, jāveic virsmas apkope. Pastāvīgi atmosfēras iedarbībai pakļautas virsmas var būt nepieciešams apstrādāt katru gadu. 

Darbarīku mazgāšana

Vaitspirts 1050 vai Tikkurila Pensselipesu (darbarīku mazgāšanas līdzeklis).

Virsmas kopšana

Pēc uzklāšanas pirmo nedēļu ar virsmu jāapietas saudzīgi, lai tā pilnībā sacietētu. Ja nepieciešams, pēc divām dienām virsmu var viegli tīrīt ar mīkstu suku vai birsti. 
Netīras virsmas jānomazgā ar Talon Huoltopesu (1 daļa mazgāšanas līdzekļa uz 10 daļām ūdens). Ļoti netīras virsmas mazgāt ar spēcīgāku šķīdumu (1:1). Pēc mazgāšanas virsmas rūpīgi jānoskalo un jāļauj nožūt.

Svars 3.00 kg
Izmēri 18 x 18 x 18 cm
Zīmols TIKKURILA

Saderīgas preces

Laba cena!
Eļļa mēbelēm, terasēm Tikkurila Valtti Terrace Oil 0.9L pelēka
1303311
9,50 €/gab.
Laba cena!
Eļļa mēbelēm, terasēm Tikkurila Valtti Terrace Oil 9L pelēka
1098416
79,00 €/gab.