Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Tikkurila KIVISIL POHJUSTE 1L Ūdens bāzes silikona grunts (koncentrāts)

Preces kods: 1310539

Kategorija: Apmetuma un betona virsmu krāsas, Apmetuma un betona virsmu krāsas

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 6408070011355

59,00 €/gab.
Apraksts
Ūdens bāzes silikona grunts (koncentrāts).
Īpašības
Piemērota porainām, ūdeni absorbējošām nekrāsotām un iepriekš krāsotām akmens pārklājuma virsmām pirms apstrādes ar Kivisil Julkisivumaali, Finngard Silikonihartsimaali vai citām krāsām, kuras ir piemērotas organiskā akmens pārklājuma virsmām, piemēram, Yki.
Pielietojums
Dzīvojamās, tirdzniecības, rūpnieciskās, noliktavu un citas ēkas.

TEHNISKIE DATI
Darbarīks izsmidzinātājs Darbarīks ota 
Krāsas patēriņš uz raupjām virsmām
0,5 
m2/l
 
Krāsas patēriņš uz gludām virsmām

m2/l
Patēriņš
Maisījuma patēriņš: 0.5-2 m2/l apmestām virsmām, 2-4 m2/l betona virsmām. Nepieciešamais silikona grunts daudzums (neatšķaidīts): 0.05-0.1 l/m2 apmestām virsmām, 0,025-0.05 l/m2 betona virsmām. Virsmas porainība, raupjums, kā arī gruntējamās virsmas iepriekšējo pārklājumu absorbēšanas spējas, ietekmē patēriņu.
Iepakojumi
1 l
Sajaukšanas attiecība
Sajaukt Kivisil Pohjuste ar ūdeni attiecībā 1:9 vai 1:19 atkarībā no pielietojuma. Cietām virsmām izmantot sajaukšanas attiecību 1:19, lai uzlabotu ūdens atgrūšanas spēju (1 daļa Kivisil Pohjuste un 19 daļas ūdens). Izmantojot maisījuma attiecību 1:9, virsma tiek arī nostiprināta. Kivisil Pohjuste maisījumu var izlietot 24 h laikā, tādēļ sajauciet tikai vienai dienai nepieciešamo daudzumu.
Uzklāšanas metode
Ota, mugursomas tipa spiediena izsmidzinātājs.
Žūšanas laiks (23°C, gaisa relatīvais mitrums 50%)
2 līdz 5 stundas. Gruntēto virsmu var pārkrāsot ne ātrāk kā nākamajā dienā.
Izturība pret atmosfēras iedarbību
Laba. Novērš lietus un šļakatu kapilāro iesūkšanos konstrukcijā. Ļauj iztvaikot ūdenim no konstrukcijas iekšienes. Samazina izsāļošanos uz konstrukcijas virsmas, novēršot sāls radītos krāsas bojājumus.
Sausais atlikums pēc tilpuma
100%


Blīvums
Apm. 1 kg/l, ISO 2811.
Uzglabāšana
Sargāt no sala. Koncentrātu uzglabāt cieši noslēgtā iepakojumā. Uzglabāšanas temperatūra nedrīkst pārsniegt +30°C. Lietošanai gatavu maisījumu var uzglabāt ne ilgāk kā 24 stundas.

UZKLĀŠANA
Uzklāšanas nosacījumi
Apstrādājamai virsmai jābūt tīrai, gaisa temperatūrai +5°C un relatīvajam gaisa mitrumam zem 80%. Neuzklāt produktu uz mitras, neabsorbējošas virsmas.
Sagatavošana
No apstrādājamās virsmas notīrīt putekļus, netīrumus un sāļus, izmantojot drāšu birsti vai asu suku. Ja uz virsmas uzkrājas liels sāļu daudzums, to nevajadzētu apstrādāt ar Kivisil Pohjuste, pirms nav novērsts sāļu izsūkšanās cēlonis.
Gruntēšana
Uzklāt Kivisil Pohjuste un ūdens maisījumu uz virsmas “mitrs uz mitra” tehnikā. Gruntētā virsma jāpārkrāso. Pirms krāsošanas virsmai jāļauj nožūt vismaz diennakti. Aizsargāt logus, dabīgo akmeni, klinkera flīžu fasādes, metāla virsmas un citas virsmas, kuras nav paredzēts gruntēt. Jebkuras šļakatas nekavējoties nomazgāt ar ūdeni.
Svars 1.00 kg
Zīmols TIKKURILA