Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Weber Floor OUTDOOR SL 20kg Pašizlīdzin.masa grīdām5-40mm

Preces kods: 1500855

Kategorija: Maisījumi grīdu izlīdzināšanai

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 7391479738284, 7391479738291

14,50 €/gab.
Pieejams veikalos:
Mūkusalas iela 93
Ata iela 5a
t/c Sāga
Produkta priekšrocības:

         Salizturīgs, piemērots klāšanai āra darbos

         Paredzēts mehanizētai iestrādei ātra un ergonomiska izbūve

         Paredzēts horizontālamvirsmām un slīpam veidošanai.

         Mitrumnoturīgs –  piemērots lietošanai ārtelpās ar augstu mitruma noslodzi

         Ātri cietējošs – iespējama ātra uzstādīšana

Apraksts

Pašizlīdzinoša, sūknējama, salizturīga izlīdzināšanas masa grīdām lietošanai

iekštelpās un ārtelpās, tostarp mitrās vidēs.

Pielietojums

Ārtelpās horizontālu un slīpu virsmu (ūdens notekai) izveidei, piemēram

uz balkoniem, bēniņu gaiteņiem, terasēm un baseinu apkārtnē. Produkts tāpat piemērots izmantošanai iekštelpās, tostarp mitrās telpās, piemēram pagrabos, kur pastāv paaugstināts mitruma daudzums. Slāņa biezums 5 – 40 mm.

Iepakojums

20 kg maiss, 960 kg vienā paletē

1000 kg berams maisījuma daudzums

lielizmēra maisos

Padomi lietošanā

Weberfloor Outdoor SL iespējams klāt ar papildus virsmas ārējo kārtu, piemēram, ja tiek izmantotas keramiskās flīzes, bet tas tāpat var darboties kā gatava virsma vidēs, kur paredzēta tikai gājēju pārvietošanās. Norādītais minimālais slāņa biezums 5 mm attiecas uz vietējiem augstākajiem punktiem. Klājot lielākas platības, kas paredzētas relatīvi gludas, optimāla rezultāta sasniegšanai ieteicamais slāņa biezums ir apm. 10 mm. Aprīkojums un instrumenti skalojami līdz tīram stāvoklim nekavējoties pēc lietošanas. Sacietējis materiāls atdalāms mehāniski.

Izstrādes virsmas

Betons

Virsmas sagatavošana

Pirms produkta iestrādes jāveic virsmas atbilstības novērtēšana, lai nodrošinātu datu lapā sniegtus priekšnosacījumus.

Nepieļaujiet virmas pakļaušanu caurvējam un tiešai saules gaismas iedarbībai cietēšanas laikā – tas var palielināt iespējamu plaisu veidošanos. Lai noteiktu nepieciešamību pēc izlīdzināšanas, kā arī, lai marķētu gatavo grīdas līmeni pirms izlīdzināšanas darbu veikšanas, veicama grīdas līmeņošana. Lai sasniegtu noteiktās grīdas pielaides, nepieciešams nodrošināt, ka pamatnes "lielizmēra izliekuma" (parasti mērīšanas garums 2 m) un slīpuma parametri izpilda noteiktās pielaides gatavai virsmai. Pamatnes virsmas stiepes izturībai jābūt vismaz 1,5 MPa.

Vājas stiepes izturības un augstas elastības pamatnes (piemēram, asfalta grīdu) nepieciešams noņemt.

No jauna ielietam betonam pirms izlīdzināšanas sākšanas nepieciešams sasniegt cietēšanas stadiju, kas atbilst 28 dienu laika periodam +20°C temperatūrā.

Kompensācijas šuves, ja tādas ir izlīdzināmajā virsmā, tiek atkārtotas un tās nedrīkst pārklāt ar špakteli. Pamatnes temperatūrai iestrādes laikā jābūt virs +8°C. Maisījums pirms ieklāšanas jāuzglabā telpā pie istabas temperatūras. Zemas temperatūras materiāls nodrošina sliktāku plūstamību un veido vājākas galīgās virsmas risku. Pie zemām temperatūrām <8°C, vai pie augsta >70% gaisa relatīvā mitruma, cietēšanas procesā uz sacietējušās virsmas var izdalīties cementa piens. Pārlieku augsta temperatūra ievieš izmaiņas masas plūstamības parametros, piemēram, var parādīties pārlieku ātrā želēšana. Tāpēc pirms ieklāšanas veicami temperatūras un relatīvā mitruma mērījumi.


 

Priekšapstrāde

Apstrādājamai pamatnei ir jābūt attīrītai no vielām, kas vājina saķeri: gružiem, putekļiem, cementa piena un eļļām.

Jebkādi iespējamie armējuma elementi, kas izvirzīti virs pamatnes nulles līmeņa, jāapstrādā ar Weber Rep 05 Betoheft. Sausas virsmas jāapstrādā ar grunti Weberfloor 4716 Primer, kas atšķaidīts koncentrācijā 1:5, (1 daļa gruntējums un 5 daļas ūdens). Grunts tiek uzklāta uz attīrītas virsmas. Jāizvairās no materiāla "peļķēm". Grunts izstrādes laikā nepieciešams sasniegt plānas, visaptverošas kārtas izveidi. Ja gruntējuma žūšana aizņem vairāk par 4 stundām, tas norāda uz sliktiem žūšanas apstākļiem, vai uz nepietiekošu pamatnes spēju absorbēt gruntējumu.

Maisījuma sagatavošana

Pamatnes un gaisa temperatūrai iestrādes un cietēšanas laikā jābūt no +8 līdz +25°C.

Weberfloor Outdoor SL jāsajauc ar 3,4 litriem tīra ūdens uz 20 kg (17%). Maisīšanas laiks no 2 līdz 3 minūtēm. Veicot mehanizētu maisīšanu, ūdens saturs masā kontrolējams, īstenojot plūstamības pārbaudes. Pastāvot pareizam ūdens daudzumam, plūstamībai jābūt starp 135 un 150 mm (atbilstoši SS 923519). Veicot plūstamības pārbaudi, tāpat nepieciešams pārbaudīt masas homogenitāti un neatdalīšanos. Ūdeni nedrīkst pievienot vairāk kā norādīts - tas samazina materiāla saķeres īpašības.

Lietošana

Gatavais uzjauktais maisījums izlejams, vai izsūknējams uz pamatnes joslās. Katra jaunā kārta klājama pie iepriekšējas pēc iespējas īsākajā laikā, veidojot gludu virsmu bez salaidumiem. Ieklāšanas laikā jāveic neliela virsmas gludināšana ar zobainu špakteļlāpstiņu. Joslu garums pielāgojams maisītāja sūkņa veiktspējai, klāšanas biezumam un temperatūrai. Norobežotājiem izmantojamas Weber robežbarjeras.

Vienmēr jāpievērš uzmanība, lai komunikāciju izvadi būtu aprīkoti ar blīvējumu pirms izlīdzināšanas darbu uzsākšanas. Daļēji sacietējušu masu var formēt vai griezt. Ņemot to vērā, nevilcinieties ar regulēšanas darbu veikšanu. Masas regulēšanai pēc tās sacietēšanas nepieciešamas slīpēšanas iekārtas. Jāizvairās no darba veikšanas caurvēja apstākļos un spēcīgā, tiešā saules gaismā.

Pēcapstrāde

Lai samazinātu materiāla absorbcijas spēju attiecībā uz netīrumiem un piesārņojumu, kā arī, lai atvieglotu tīrīšanu, iespējams

veikt gatavās virsmas apstrādi ar Weber hidroizolācijas vai virsmas pastiprināšanas līdzekļiem. Virsmas apstrādi iespējams veikt ne agrāk kā pēc 1 diennakts, atkarībā no žūšanas klimata.

Detalizēts virsmas apstrādes metožu apraksts, kā arī kopšanas norādes meklējamas pakalpojuma "Weber Navigator" grīdu sadaļā, vai vēršoties uzņēmumā "Weber".

Ieklāšana

Cietēšanas laiks pirms produkta pārklāšanas ar flīzēm ir 1 diennakts uz 10mm kārtas biezuma pie ± 20°C un 50% relatīvā gaisa mitruma. Pie 10°C grādiem laiks līdz flīžu klāšanai dubultojas.

Uzmanību!

Iestrādes laikā un 1-3 dienas pēc produkta ieklāšanas jāizvairās no tiešiem saules stariem, nokrišņiem, sasalšanas un stipra vēja

Ņemot vērā, ka produkts balstīts uz cementa masas, smalkas, praktiski nesaredzamas plaisas nav izslēdzamas. Neraugoties uz to, tās neietekmē grīdas funkcionēšanu. Atkarībā no valdošajiem klimatiskajiem apstākļiem klāšanas laikā un saistībā ar to, kā produkts ir uz minerālo saistvielu pamata, uz gatavās virsmas var parādīties krāsas atšķirības. Arī materiāla mitruma saturs ietekmē tā izskatu.

Drošības norādes

Produkts (sausa beramā maisījuma formā) kļūst kodīgs pēc saskares ar ūdeni. Sacietējis materiāls neveido nekādu apdraudējumu videi vai veselībai. Attiecībā uz aizsardzības līdzekļiem un citiem drošības noteikumiem skatīt drošības datu lapu.

Kvalitātes kontrole

Vides dati

Reaģējot ar ūdeni, produkts veido sārmu. Sacietējis materiāls neveido nekādu konstatētu apdraudējumu videi vai veselībai. Attiecībā uz apiešanos ar atkritumiem un produkta satura deklarāciju, skatīt Būvprodukta atbilstības deklarāciju.


Produkta dati

Masas patēriņš

1,80 kg/mm un m² atbilstoši GBR mērīšanas standartam

Ieteicamais kārtas biezums

10 mm horizontālā klājumā

Minimālais kārtas biezums

5 mm

Maksimālais kārtas biezums

40 mm

Ūdens patēriņš

3,4 litri uz 20 kg maisu

Klāšanas temperatūra

no +8 līdz +25°C

Izstrādes ilgums

10 - 25 minūtes

Cietēšanas ilgums līdz slogošanai ar kājām

3 - 5 stundas

Cietēšanas ilgums līdz uzmanīgai slogošanai

diennakts

Cietēšanas ilgums līdz pilnīgai slogošanai

nedēļa

Spiedes stiprības klase

C30 atbilstoši EN 13813

Spiedes stiprība pēc 28 diennaktīm

Vidējā vērtība 35 MPa atbilstoši EN 13892-2

Elastības stiprības klase

F6 atbilstoši EN 13813

Elastības stiprība pēc 28 diennaktīm

Vidējā vērtība 7 MPa atbilstoši EN 13892-2

Virsmas stiepes izturība

> 2,0 MPa pēc 28 dienām

Raušanās 28 dienās

< 0,4 mm/m

Nodilumizturība

Izturība pret rūpnieciskajiem riteņiem

Izturība pret tērauda riteņiem atbilstoši BCA klasei AR1 EN 13892-4

Salizturīgs

Ļoti laba testa atskaite Nr. 180481 attiecībā uz SS 137244

 

Salizturība tiek sasniegta pēc 28 diennaktīm pie 20 grādu cietēšanas temperatūras. Ja temperatūra ir puse no norādītās, laika ilgums dubultojams.

Ieteicamais ūdens saturs

17%

Uzglabāšana

6 mēneši sausā telpā neatvērtā iepakojumā

Iepakojums

20 kg maiss, 960 kg vienā paletē

1000 kg lielizmēra beramā materiāla maisos

Svars 20.00 kg
Zīmols WEBER