Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Citi noteikumi

Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt un papildināt Noteikumus. Pircējam ir saistoši tie Noteikumi, kas ir spēkā preču  pasūtīšanas brīdī. Pirms katra pirkuma Pircējam ir pienākums iepazīties ar  Noteikumiem. Noteikumus Pircējs var saglabāt pastāvīgā informācijas nesējā vai izdrukāt.

Pircējs nav tiesīgs izmantot buvniecibas-abc.lv interneta veikala pakalpojumus, ja nav iepazinies ar Noteikumiem vai nepiekrīt tiem. Ja Pircējs neievēro Noteikumus, Pārdevējam ir tiesības atcelt vai ierobežot Pircēja piekļuvi buvniecibas-abc.lv interneta veikalam. Pārdevējam ir tiesības uz laiku ierobežot piekļuvi buvniecibas-abc.lv interneta veikalam vai pavisam pārtraukt buvniecibas-abc.lv interneta veikala darbību. Pārdevējs neglabā noslēgtos Līgumus. Buvniecibas-abc.lv interneta veikals ir Pārdevēja īpašums un tas tiek aizsargāts Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kārtībā.

Buvniecibas-abc interneta veikala satura (tajā skaitā, bet ne tikai: publicētie materiāli, logotipi, bildes, grafiskie attēli utml.) pilnīga vai daļēja publicēšana, reproducēšana, nodošana vai glabāšana, pārveidošana vai papildināšana komerciālos nolūkos ir aizliegta, ja vien autortiesību vai intelektuālo īpašumtiesību turētājs nav devis savu piekrišanu šādai darbībai. Šis aizliegums neattiecas uz satura ielādi un glabāšanu datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī un izdrukāšanu vienīgi personīgai (nekomerciālai) lietošanai.

Buvniecibas-abc.lv interneta veikala saturu ir atļauts citēt, saskaņā ar piemērojamajiem autortiesības regulējošiem tiesību aktiem. Ja saturs tiek citēts, jānorāda tā avots, taču aizliegts reproducēt, publicēt vai izplātīt buvniecibas-abc.lv interneta veikalā ietvertās preču zīmes vai logotipus bez iepriekšējās rakstiskas šo preču zīmju vai logotipu īpašnieka piekrišanas.

Buvniecibas-abc.lv interneta veikala autortiesību pārkāpšanas gadījumā, Pircējs var tikt saukts pie atbildības Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kārtībā.

Pircēju ērtībai Buvniecibas-abc.lv interneta veikalā var tikt norādītas saites uz trešo personu tīmekļa lapām. Šīs saites ir dotas tikai informatīviem mērķiem. Pārdevējs neuzņemas atbildību par jebkāda veida informāciju, ko sniedz vai publicē trešās personas, pat ja informācija ir pieejama ar Buvniecibas-abc.lv interneta veikalā izvietotas saites starpniecību. Trešās personas pašas atbild par nepieciešamās informācijas publicēšanu savās lapās, un Pārdevējs neatbild par jebkādu nepietiekamu, nepareizu vai nepatiesu informāciju.

Apmeklējot trešo personu tīmekļa lapas, Pircējam pašam ir jāiepazīstas ar šo lapu lietošanas noteikumiem un privātuma politiku.

Informācijas apmaiņai, Pārdevējs sazinās ar Pircēju, izmantojot Pircēja e-pasta adresi, pasta adresi vai tālruņa numuru.

Radušos jautājumu vai domstarpību gadījumā, Pircējs sazinās ar Pārdevēju pa telefonu:

Veikals: Ata ielā 5A, Rīgā, tel. 26606435, 20241868,

Veikals: Mūkusalas iela 93, Rīgā, tel. 28376111, 26660472;

Ofiss: tel. 28305151, vai izmantojot e-pastu: i-veikals@buvniecibas-abc.lv