Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Būvniecības ABC Klienta kartes lietošanas noteikumi

 1. Klienta karti ir iespējams iegūt visos “Būvniecības ABC” lielveikalos, un tā ir derīga uzreiz pēc anketas aizpildīšanas un datu ievadīšanas sistēmā.
 2. Atlaide darbojas uz visām precēm, izņemot AKCIJAS preci, kā arī uz precēm, kurām iepriekš ir izziņots, ka atlaide nedarbojas.
 3. Klienta karšu atlaides nesummējas ar citām atlaižu programmām, ja vien iepriekš nav izziņots speciāls piedāvājums.
 4. Ja pērkamai precei pārdošanas atlaide ir lielāka par Jūsu pašreizējo atlaidi, tad tiks piešķirta lielākā atlaide.
 5. Klienta karte ir BEZTERMIŅA. Par iespējamām izmaiņām Klienta kartes derīguma termiņā tiks paziņots savlaicīgi uz Jūsu norādīto kontaktinformāciju.
 6. SIA “Optimera Latvia”, lielveikali “Būvniecības ABC” nenes atbildību par nodarītajiem zaudējumiem, ja Klienta karte tiek nozagta, bojāta vai atzīta par nederīgu.
 7. Klienta kartes statuss sāk darboties no tā ievadīšanas brīža.
 8. SIA “Optimera Latvia”, lielveikali “Būvniecības ABC” ir tiesīgs neizsniegt Klienta karti, kā arī anulēt to bez iepriekšēja brīdinājuma, nepaskaidrojot iemeslu.
 9. Informācija par pirkumiem un to apjomiem tiek iekļauta un glabāta SIA “Optimera Latvia”, lielveikalu “Būvniecības ABC” elektroniskajā datu uzskaites sistēmā, kuras pārzinis un datu operators ir SIA “Optimera Latvia”. Šī informācija ir konfidenciāla un tiek lietota tikai uzņēmuma iekšējo datu apstrādei.
 10. Pirms veikt norēķinus, Klienta karti obligāti ir jāuzrāda kasierei, Pretējā gadījumā atlaides netiek piešķirtas!
 11. Kartes nozaudēšanas gadījumā par to jāziņo attiecīgā lielveikala “Būvniecības ABC” info nodaļai, kurā tā tika reģistrēta (informācija par lielveikaliem “Būvniecības ABC” pieejama lietošanas noteikumu noslēguma daļā), ierodoties un uzrādot šos Lietošanas noteikumus, kuros minēts Jūsu Klienta kartes Nr. Uz šī pamata tiks izsniegta jauna karte ar jaunu Nr., saglabājot Jūsu Atlaidi un pirkumu vēsturi.

Ar Cieņu!

“Būvniecības ABC”