Logo
Preču katalogs chevron down Created with Sketch.
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Penosil SpeedFix Construction 878 750ml Univers līmes putas

Preces kods: 203955

Kategorija: Universālās līmes

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 4743307163530

7,15 €/gab.
Pieejams veikalos:
Mūkusalas iela 93
Ata iela 5a
t/c Sāga

PRODUKTA APRAKSTS

Universālas līmējošās putas dažādiem celtniecības iekšdarbiem un ārdarbiem. Aizstāj tradicionālos stiprinājumus ar maisījumiem vai ar skrūvēm kā vienkāršāks, ātrāks, tīrāks, klusāks un lētāks risinājums.

PRIEKŠROCĪBAS

 • Teicamas līmējošās un blīvējošās  īpašības.
 • Spēcīga struktūra un pietiekama elastība.
 • Zema otrreizējā izplešanās un zems izplešanās spiediens.
 • Lieliska saķere ar lielāko daļu celtniecības materiālu.
 • Iekš- un ārdarbiem cauru gadu.
 • Īpaši plašs pielietojuma lauks.
 • Augstas kvalitātes rezultāti dažādos laika apstākļos.
 • Var izmantot kopā ar putu pistoli vai ar balonam pievienoto EasyGun aplikatoru. Tas ļauj izmantot līmējošās putas blīvēšanai šaurās vietās starp izolācijas vai celtniecības plāksnēm.
 • Daudzos gadījumos aizvieto tradicionālos stiprinājumus ar maisījumiem vai ar skrūvēm.
 • Vienkāršāks, ātrs, klusāks, tīrāks un lētāks risinājums salīdzinājumā ar tradicionālajām līmjavām.
 • Labas siltumu un trokšņus izolējošas īpašības.

PIELIETOJUMS

 • Siltumizolācijas plākšņu montāža pie fasādēm un pagrabos.
 • Palodžu uzstādīšana.
 • Iekšējo apdares plākšņu montāža pie sienām.
 • Celtniecības blokiem nenesošās starpsienās.
 • Šauru spraugu blīvēšana starp izolācijas vai celtniecības plāksnēm.

LIETOŠANA

Lietošana ar EasyGun aplikatoru

Enerģiski sakratiet balonu vismaz 20 reizes. Balonu ar putām turiet vertikālā stāvoklī un noņemiet vāciņu no balona vetiļa. Piestipriniet EasyGun aplikatoru balona ventilim, viegli uzspiežot uz tā, līdz tas nofiksējas. Izmantošanas laikā apgrieziet balonu ar apakšu uz augšu un vienmērīgi spiediet EasyGun aplikatora mēlīti pie balona. Putu daudzumu regulējiet ar aplikatora mēlīti.

Lietošana ar putu pistoles palīdzību

Enerģiski sakratiet balonu vismaz 20 reizes. Turiet balonu vertikālā stāvoklī un noņemiet adaptera vāciņu. Pieskrūvējiet balonu pistolei, ar vienu roku turot pistoles rokturi un ar otru pieskrūvējot balonu. Skrūvējot pārliecinieties, ka pistole nav vērsta pret cilvēkiem. Balonu nedrīkst pieskrūvēt pistolei ar ventili uz leju vai, uzskrūvējot pistoli uz balona. Izmantošanas laikā apgrieziet balonu ar apakšu uz augšu un vienmērīgi spiediet pistoles mēlīti. Putu daudzumu regulējiet ar pistoles mēlīti.

Izolācijas un apdares plākšņu līmēšana

Vienmērīgi uzklājiet līmējošās putas uz plāksnes paralēli tās malām (3-4 cm no malas), tad uzklājiet vienu līmes joslu plāksnes centrā paralēli tās visgarākajai malai (attālums starp līmes joslām līdz 25 cm). Pēc līmējošo putu uzklāšanas uz plāksnes, nogaidiet 2-3 minūtes, pēc tam piespiediet plāksni pie sienas. Pie sienas piestiprinātās plāksnes pozīciju iespējams koriģēt pirmo 5 minūšu laikā. Līmējošās putas ir pietiekami izturīgas izolācijas plākšņu stiprināšanai. Ja izolācijas plāksne ir pārklāta ar fasādes pārklājumu, nepieciešamību pēc papildu mehāniskās nostiprināšanas nosaka ēkas projekts, būvnormatīvus, standartus un citas attiecīgās rekomendācijas. Vienmēr ieteicams izmantot stiprinājumus (skrūves, dībeļus). Šo produktu nav ieteicams izmantot uz bitumena virsmām. Dažos gadījumos līmei ir pietiekama saķere, piemēram, stiprinot izolācijas plāksnes pie pamatiem, kas apstrādāti ar bitumenu pirms aizpildīšanas ar augsni. Vienmēr testējiet pirms lietošanas.

Palodžu stiprināšana

Pirms palodžu uzstādīšanas, pārliecinieties, ka pamata virsma ir izlīdzināta. Spraišļi ir jāizmanto palodžu atbalstīšanai, putas var izmantot tikai kā līmi. Uzklājiet līmējošās putas uz pamata virsmas 3-4 cm no malas. Palodžu fiksācijai ir jāizmanto slogs, līdz putas pilnībā sacietē.

Celtniecības  bloku līmēšana

Līmējošās putas var izmantot iekšējām nenesošajām sienām. Pirmā bloku rinda ir jāizlīdzina, izmantojot javu. Pamats ir jāsamitrina, jo putas sastingst mitruma iedarbībā. Temperatūrās, kas zemākas par +5 °C, bloku virsmu ieteicams apstrādāt ar PENOSIL Premium Foam Activator. Līmējošās putas veido plānu līmes slāni. Pēc līmes uzklāšanas, Piespiediet akmens virsmas uzreiz pēc līmes uzklāšanas. Līme ir jāuzklāj kā uz vertikālām, tā horizontālām virsmām. Konsultējieties ar tirdzniecības pārstāvi, dīleri vai arhitektu par savietojamību ar dažādiem materiāliem uz akmens bāzes un citos tehniskajos jautājumos.

Svars 0.75 kg
Zīmols PENOSIL