Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Sadolin BINDO 10 BC 9.3L Matēta lateksa krāsa sienām

Preces kods: 1097830

Kategorija: Krāsas sienām

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 4740182723927

52,70 €/gab.

Svarīgākā informācija

 •  

  Spīdums Matēta

 •  

  Pārklājums 10 m²/L

 •  

  Žūšanas laiks 1 h

 •  

  Kārtu skaits 2

Produkta apraksts

Matēta krāsa sienām, kuru raksturo laba noturība pret mazgāšanu. Produkts viegli klājas uz virsmas, labi izlīdzinās un ātri žūst. Krāsotai virsmai piemīt augsta noturība pret mazgāšanu, un tas atvieglo virsmas tīrīšanu ekspluatācijas laikā. Nesatur organiskos šķīdinātājus, faktiski nav smaržas, var tonēt plašā toņu gamma. Krāsa ir piemērota jaunas un iepriekš krāsotas apmetuma, betona, vieglbetona, ķieģeļu, ģipša plātņu, koka ēveļskaidu un kokšķiedras plašu un stiklšķiedras tapešu virsmas krāsošanai.

Pielietojuma apraksts

Poraina, piemēram, špaktelēta vai iepriekš krāsota virsma jānogruntē, uzklājot 1 kārtu krāsas «Stopgrund», «Start Latex» vai «Bindo 10». Vajadzības gadījumā krāsa jāatšķaida ar tīru ūdeni (līdz 10% no tilpuma). Virsmas beigu apdarei lietojama krāsa «Bindo 10». Uz iepriekš neapstrādātas virsmas jāuzklāj 2 kārtas, uz iepriekš nogruntētas vai krāsotas virsmas – 1-2 kārtas krāsas. Krāsojot sienas, krāsa vispirms jāuzklāj krusteniski, pēc tam virsma jāizlīdzina ar veltnīti, to virzot uz augšu un uz leju. Pēdējā krāsošana ar veltnīti katrā krāsošanas segmentā jāveic visā sienas virsmas laukumā vienā un tajā pašā virzienā. Pirms nākamās kārtas uzklāšanas virsmai jāļauj labi nožūt. Krāsa «Bindo 10» ir gatava lietošanai. Pirms lietošanas krāsa rūpīgi jāsamaisa. Vajadzības gadījumā pirmajai kārtai krāsu var atšķaidīt ar tīru ūdeni (līdz 10 % no tilpuma), beigu kārtai lietojama neatšķaidīta krāsa. Parastos apstākļos lateksa krāsas plēve iegūst galīgo izturību 3-4 nedēļu laikā pēc krāsošanas, tāpēc pirms šī laika nebūtu ieteicams krāsoto virsmu intensive tīrīt.

Veselība un drošība

Drošības brīdinājumi

Izmantot tikai labi vēdināmās telpās. Pēc darba stingri aizvērt krāsas trauku. Aizliegts izliet kanalizācijā vai ūdenskrātuvēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšu taru nosūtīt atkritumu pārstrādes uzņēmumam.

Svars 3.20 kg
Izmēri 30 x 30 x 24 cm
Zīmols SADOLIN